Povezane vesti

Poslušajte prvu pesmu Anastasije Ražnatović: Cecina ćerka u zagrljaju seksi frajera! (VIDEO)

Poslušajte prvu pesmu Anastasije Ražnatović: Cecina ćerka u zagrljaju seksi frajera! (VIDEO)

Telegraf 15.07.2018
Anastasija Ražnatović ekranizovala je pesmu "Savršen par", a u spotu društvo joj pravi brazilski maneken Pedro Solc. Anastasija Ražnatović, ćerka folk zvezde Cece Ražnatović, objavila je svoju prvu pesmu kojoj je dala naziv “Savršen par”… »
Evo kako je Luna prokomentarisala prvu pesmu Anastasije Ražnatović (foto) (video)

Evo kako je Luna prokomentarisala prvu pesmu Anastasije Ražnatović (foto) (video)

Telegraf 15.07.2018
Luna Đogani se oglasila preko društevne mreže Instagram. Anastasija Ražnatović objavila je svoju prvu pesmu "Savršen par", koju je i ekranizovala. Prvenac Cecine ćerke privukao je veliku pažnju, a svoj sud o njemu dala je i Luna Đogani. Bivša… »
Kiji se dopala prva pesma Anastasije Ražnatović, a evo šta joj je poručila! (foto)

Kiji se dopala prva pesma Anastasije Ražnatović, a evo šta joj je poručila! (foto)

Telegraf 15.07.2018
Kockareva se oglasila putem društvenih mreža i pružila podršku Anastasiji kojoj je ovo prva pesma. Bivša učesnica Zadruge Kija Kockar oglasila se na svom Instagram profilu povodom prve pesme koju je izbacila Cecina ćerka, Anastasija Ražnatović i… »
Miljana otvorila vrata svoga doma i pred kamerama pokazala kako je opremila porodičnu kuću u Nišu! (FOTO) (video)

Miljana otvorila vrata svoga doma i pred kamerama pokazala kako je opremila porodičnu kuću u Nišu! (FOTO) (video)

Telegraf 15.07.2018
- Ovde će živeti moja beba i ja i moja porodica, za sada. Kasnije planiram da se osamostalim i da kupim sebi i sinu stan u kom ćemo on i ja živeti zajedno - izjavila je Miljana. Bivša učesnica Zadruge Miljana Kulić rešila je da otvori vrata svoga… »
Nikolija obukla kratak šorts, guza kipela na sve strane! Pevačica objavila provokativnu fotku i zapalila internet! (foto)

Nikolija obukla kratak šorts, guza kipela na sve strane! Pevačica objavila provokativnu fotku i zapalila internet! (foto)

Telegraf 15.07.2018
Nikolija je seksi slikom izazvala različite reakcije svojih fanova. Pevačica Nikolija Jovanović otputovala je na odmor, a onda se na društvenim mrežama pohvalila slikom i to u provokativnom izdanju i dobila gomilu komentara od svojih fanova. Cecina… »
Cecina ćerka objavila prvu pesmu, a onda je sve iznenadila kada je otkrila sa kojom našom pevačicom bi snimila duet! (VIDEO)

Cecina ćerka objavila prvu pesmu, a onda je sve iznenadila kada je otkrila sa kojom našom pevačicom bi snimila duet! (VIDEO)

Telegraf 15.07.2018
Anastasija se posvetila muzičkoj karijeri, a sada je otkrila i sa kime bi volela da ukrsti glas. Anastasija Ražnatović, ćerka jedne od naših najpopularnijih folk pevačica Cece Ražnatović izbacila je svoju prvu pesmu pod nazivom "Savršen par" koja… »

Vesti dana »