Povezane vesti

Tusk odgovorio Trampu: SAD i EU su najbolji prijatelji

Tusk odgovorio Trampu: SAD i EU su najbolji prijatelji

N1 Info 15.07.2018
Predsednik Evropskog saveta Donald Tusk reagovao jena izjave američkog predsednika Donalda Trampa, koji je među neprijatelje SAD-a nabrojao i Evropsku uniju, istakavši da su, upravo suprotno, Sedinjene Države i EU "najbolji prijatelji". "Mislim da je… »
Američki predsednik stigao u Helsinki

Američki predsednik stigao u Helsinki

Novi magazin 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp doputovao je večeras u Helsinki gde je za sutra zakazan prvi zvanični bilateralni sastanak s ruskim kolegom Vladimirom Putinom, javila je agencija AP. Američki predsednik pre Helsinkija je boravio u zvaničnoj poseti… »
Tramp: Rusija, EU i Kina neprijatelji SAD

Tramp: Rusija, EU i Kina neprijatelji SAD

Vesti online 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp ocenio je da su Rusija, Evropska unija i Kina iz različitih razloga "neprijatelji" SAD, u intervjuu emitovanom uoči sastanka s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Helsinkiju. - Mislim da imamo mnogo neprijatelja… »
"EU je neprijatelj SAD": Tramp u Škotskoj dao neobičan intervju

"EU je neprijatelj SAD": Tramp u Škotskoj dao neobičan intervju

Blic 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp nazvao je danas Evropsku uniju "neprijateljem" Sjedinjenih Američkih Država. U intervjuu za "Si-Bi-Es njuz", koji je urađen u Škotskoj, Tramp je rekao da misli da SAD imaju "mnogo neprijatelja", među kojima je i blok… »
Trump: EU je neprijatelj SAD-a

Trump: EU je neprijatelj SAD-a

Al Jazeera 15.07.2018
Američki predsjednik je rekao da je Evropska unija neprijatelj kada je riječ o trgovini, dok je, tvrdi, Rusija to u "u određenim aspektima". Američki predsednik Donald Trump nazvao je Evropsku uniju "neprijateljem" Sjedinjenih Američkih Država. U… »
Tramp: EU, Rusija i Kina su neprijatelji Amerike

Tramp: EU, Rusija i Kina su neprijatelji Amerike

Nova ekonomija 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp ocenio je da su Rusija, Evropska unija i Kina iz različitih razloga "neprijatelji" SAD, u intervjuu emitovanom uoči sastanka s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Helsinkiju. "Mislim da imamo mnogo neprijatelja… »
Tramp: Rusija, EU i Kina su neprijatelji SAD

Tramp: Rusija, EU i Kina su neprijatelji SAD

N1 Info 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp ocenio je da su Rusija, Evropska unija i Kina iz različitih razloga "neprijatelji" SAD, u intervjuu emitovanom uoči sastanka s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Helsinkiju. "Mislim da imamo mnogo neprijatelja… »

Vesti dana »