Povezane vesti

Brajanu Koksu uručena nagrada “Aleksandar Lifka“

Brajanu Koksu uručena nagrada “Aleksandar Lifka“

Dnevnik 16.07.2018
PALIĆ: Škotskom glumcu Brajanu Koksu večeras je na Letnjoj pozornici na Paliću uručena nagrada “Aleksandar Lifka“ za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji. Koksu je nagradu uručio direktor Festivala evropskog filma Palić, Radoslav… »
Ovo je zauvek obeležilo život eve Ras: Nikad nisam bila u poziciji da biram, ali i posle 6 decenija ljubav traje

Ovo je zauvek obeležilo život eve Ras: Nikad nisam bila u poziciji da biram, ali i posle 6 decenija ljubav traje

Kurir 16.07.2018
Gošća 25. Festivala evropskog filma Palić i dobitnica nagrade "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji 2005. godine, glumica Eva Ras, izjavila je da nikada nije bila u poziciji da bira uloge, ali i da posle šest decenija voli… »
U holivudu sam snimio loše filmove: Rade Serbedžija priznao kakve greške je pravio u karijeri

U holivudu sam snimio loše filmove: Rade Serbedžija priznao kakve greške je pravio u karijeri

Kurir 16.07.2018
Proslavljenom glumcu Radetu Šerbedžiji na Paliću je uručena nagrada "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskom filmu u okviru 25. Festivala evropskog filma. "Subotica je za mene najznačajniji grad. Dva su velika razloga za to. Prvi je što sam… »
Rade Šerbedžija: U filmu je važno ko si ti

Rade Šerbedžija: U filmu je važno ko si ti

Danas 16.07.2018
Dobitnik nagrade "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskom filmu, gost Filmskog festivala Palić Rade Šerbedžija, kako je kazao, zbog nogometa i Vimbldona nije sastavio ni dva sata spavanja, ali je na specijalnoj konferenciji za novinare i… »
Oči Milene Dravić su jugoslovenski film

Oči Milene Dravić su jugoslovenski film

Večernje novosti 15.07.2018
Radetu Šerbedžiji uručena nagrada „Aleksandar Lifka“. Uoči dodele nagrade netremice gledao Noleta i finale u fudbalu. PRIZNANjE za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji „Aleksandar Lifka“ u nedelju veče je na Letnjoj pozornici na… »

Vesti dana »