Povezane vesti
Mihajlović: Na srpskim auto-putevima 20 miliona vozila više nego pre dve godine
Radio 021 16.07.2018
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da se auto-putevima Srbije danas kreće 20 miliona vozila više nego što je to bio slučaj pre dve godine. Komentarišući gužve na najprometnijim putevima Srbije u… »
Mihajlović: Da se više gradilo u regionu, bilo bi manje sukoba
Kurir 16.07.2018
Da su zemlje u regionu u prethodnih dvadesetak godina više razvijale infrasturkturu bilo bi manje sukoba, izjavila je danas potpredsednica vlade i ministarka građevine Zorana Mihajlović. "Shvatili smo svi da moramo da pravimo puteve i da se povezujemo… »
Vesti dana »
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada glasova više od Blanuše
Danas pre 1 satjoš 4 povezane
(Foto) Simona Manojlović je mis Srbije 2026. Prošlogodišnja misica Aleksandra Rutović joj predala krunu! Uspela sve da očara
Blic pre 43 minutajoš 1 povezana





