Povezane vesti

Indi se javno odrekla sestre Edite Aradinović

Indi se javno odrekla sestre Edite Aradinović

Tračara 16.07.2018
Pevačice i sestre Indira i Edita Aradinović već neko vreme nisu u dobrim odnosima, a pre sedam godina su čak i fizički sukobile zbog dečka. Indi je sada javno oplela po sestri Sve je počelo kada je Edita na svom Instagramu pohvalila rad sestre… »
SKANDAL!!! Indi se JAVNO ODREKLA Edite: ONA JE MOJA LAŽNA SESTRA I NJENA PODRŠKA MI NE TREBA!

SKANDAL!!! Indi se JAVNO ODREKLA Edite: ONA JE MOJA LAŽNA SESTRA I NJENA PODRŠKA MI NE TREBA!

Svet & Skandal 16.07.2018
Ponovo su isplivali loši porodični odnosi naših estradnih zvezda… Naime, pevačica Indi obavestila je javnost da ne razgovara sa sestrom Editom. Sve je počelo tako što je Edita objavila novi spot svoje sestre Indi, pohvalila je i rekla da je pesma… »
Indi se javno odrekla lažne sestre Edite: Shvatam njenu potrebu da pohvali moj rad, ali... Besni porodični rat na estradi!

Indi se javno odrekla lažne sestre Edite: Shvatam njenu potrebu da pohvali moj rad, ali... Besni porodični rat na estradi!

Kurir 16.07.2018
Pevačice Indira Aradinović Indi i njena sestra Edita već više od godinu dana su u svađi, a Indy joj je sada uputila oštru kritiku i javno se odrekla sestre Edite. "Zamolila bih svoju lažnu sestru Editu da ne postavlja moj spot na story. Shvatam… »

Vesti dana »