Povezane vesti
U Srbiji 50 odsto mladih anksiozno i depresivno
Danas 16.07.2018
Preko 50 odsto mladih je anksiozno i depresivno, još veći procenat ima nedostatak samopouzdanja, a oko 50 odsto njih ima probleme u porodici, rezultati upitnika koji je dat mladima koji su učestvovali u projektu „Sa problemima na ti“ koji podržava SBB… »
Sa problemima na ti - 50 odsto mladih anksiozno i depresivno
N1 Info 16.07.2018
Preko 50 odsto mladih je anksiozno i depresivno, još veći procenat ima nedostatak samopouzdanja, a oko 50 odsto njih ima probleme u porodici, rezultati upitnika koji je dat mladima koji su učestvovali u projektu "Sa problemima na ti" koji podržava SBB… »
Vesti dana »

FOTO i VIDEO: Policija intervenisala i izgurala Novosađane sa ulaza u sud, uhapšen student PMF-a
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 45 povezanih

Upravo na blic TV! Kakva je zaista bezbednosna situacija u zemlji: Blic TV prati uživo i najavljena okupljanja protiv blokada
Blic pre 1 satjoš 51 povezana

Pretučeni student iz Valjeva: Petorica policajaca me tukla krvnički, majku mi zastrašivali batinaši
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Krvava kolena, slomljene reklame i dres natopljen znojem: Zvezda je bila onakva kakav je bio Branko Lazić
Mondo pre 23 minutajoš 31 povezana