Povezane vesti

Nataša na udaru hakera i IT stručnjaka: Evo šta im je poručila...

Nataša na udaru hakera i IT stručnjaka: Evo šta im je poručila...

Vesti online 16.07.2018
Nataša Bekavalc našla se na meti hakera i IT stručnjaka koji pokušavaju da "preuzmu" njen profil na Instagramu, pa im je na Instagramu poručila sledeće. "Najljubaznije bih molila "moćne haker" i još moćnije "IT stručnjake"" da prestanu da… »
Pobesnela! (foto)

Pobesnela! (foto)

Mondo 16.07.2018
Pevačica se oglasila na društvenim mrežama. Pevačica koja se poslednjih meseci nalazi na naslovnim strama zbog suđenja s bivšim partnerom Lukom Lazukićem Nataša Bekvalac, oglasila se na Instagramu i najavila da će se obračunati s "IT… »
"Pažljivo hakeri i IT stručnjaci, ko drugome jamu: Kopa..." Nataša Bekvalac u neprijatnoj situaciji, javno se obratila…

"Pažljivo hakeri i IT stručnjaci, ko drugome jamu: Kopa..." Nataša Bekvalac u neprijatnoj situaciji, javno se obratila…

Blic 16.07.2018
Nataša Bekvalac našla se na meti hakera, zbog čega je odlučila da javno pošalje oštru poruku. Pevačica se našla u neprijatnoj situaciji kada su za sada nepoznati hakeri pokušali da joj preuzmu Instagram nalog i mejl adresu. Ona je zbog toga… »
Nataši prekipelo! Prozvala ih, pa očitala lekciju: Sve je počilo ozbiljno da me gnjavi... Budite sigurni da ko drugome jamu…

Nataši prekipelo! Prozvala ih, pa očitala lekciju: Sve je počilo ozbiljno da me gnjavi... Budite sigurni da ko drugome jamu…

Kurir 16.07.2018
Pevačica Nataša Bekvalac našla se na meti hakera, koji pokušavaju da joj preuzmu Instagram profil, kao i mejl. Očito, to traje već neko vreme, što ona više ne može da podnese u tišini. "Najljubaznije bih molila 'moćne hakere 'i još moćnije IT… »
ŽESTOKO OBRAĆANJE NATAŠE BEKVALAC: “Moćni IT stručnjaci, prestanite da pokušavate da mi preuzmete mejl i Instagram…

ŽESTOKO OBRAĆANJE NATAŠE BEKVALAC: “Moćni IT stručnjaci, prestanite da pokušavate da mi preuzmete mejl i Instagram…

Svet & Skandal 16.07.2018
Nataša Bekvalac ćuti u javnosti o svemu kroz šta prolazi sa suprugom Lukom Lazukićem čak i nakon nasilja koje je pretrpela u aprilu mesecu. Ipak, danas je odlučila da progovori i obratila se njemu i njegovim prijateljima koji nedeljama pokušavaju… »

Vesti dana »