Povezane vesti

Sve prštalo od seksepila! Zadrugarke snimile spot sa Ša, a u ovoliko vrelom izdanju ih još niste videli! (foto)

Sve prštalo od seksepila! Zadrugarke snimile spot sa Ša, a u ovoliko vrelom izdanju ih još niste videli! (foto)

Telegraf 16.07.2018
Ove provokativne fotke gledaćete iznova i iznova. Bivše učesnice Zadruge Ana Korać i Sanja Stanković snimile su spot za duetsku pesmu pod nazivom "Bomba" sa reperom Nenadom Aleksićem Ša. Njima sada više ide u korist da budu pored Kije, ja sam na… »
Njima sada više ide u korist da budu pored Kije, ja sam na stubu srama! Luna žestoko oplela po zadrugarima! (video)

Njima sada više ide u korist da budu pored Kije, ja sam na stubu srama! Luna žestoko oplela po zadrugarima! (video)

Telegraf 16.07.2018
- Ti ljudi koji su nas podržavali, sad više ne podržavaju odjednom. Probudili su se ujutru i shvatili da to više nije moralno - rekla je Luna. Luna Đogani prošle noći je gostovala u emisiji "Narod pita" gde je govorila o svom učešću u Zadruzi i… »
Gagi ubeđen da bi Sloba bio anoniman da nije stupio u vezu sa Lunom, a evo kako mu je pevač odgovorio! (foto)

Gagi ubeđen da bi Sloba bio anoniman da nije stupio u vezu sa Lunom, a evo kako mu je pevač odgovorio! (foto)

Telegraf 16.07.2018
Gagi smatra da nije bilo Lune Sloba ne bi bio to što jeste, a samim tim ni Kija ne bi ušla u Zadrugu i postala popularna. U emisiji "Narod pita" gde su gosti bili Luna Đogani i njen otac Gagi Đogani, uključila se jedna gledateljka koja je pokrenula… »
Gagi priznao zbog čega se video sa Slobinim roditeljima, Luna se umešala, prevrtala očima i besnela! (video)

Gagi priznao zbog čega se video sa Slobinim roditeljima, Luna se umešala, prevrtala očima i besnela! (video)

Telegraf 16.07.2018
Luna Đogani besnela je u emisiji zbog jednog pitanja, a tiče se njene veze sa Slobodanom Radanovićem. Gledalac je u emisiji "Narod pita" zamerio Gagiju Đoganiju što se video sa roditeljima Slobodana Radanovića u Zrenjaninu, budući da je pevač još… »

Vesti dana »