Povezane vesti
Srbin kao boaći: Identična sudbina dvojice igrača
Hot sport 16.07.2018
Sutra se nastavlja fudbalsko prvenstvo najmnogoljudnije zemlje na svetu. Nemanja Gudelj i Kim Jon Gvon neće više biti članovi tima Gvangdžou Evergrande. Povremeni reprezentativac naše zemlje i Južnokorejac skinutu su sa spiska registrovanih fudbalera za… »
Vratio se Paulinjo, Gudelj skinut sa spiska igrača
Vesti online 16.07.2018
Nemanja Gudelj i Kim Jong Gvon u nastavku sezone kineske Superlige više neće biti članovi tima Gvangdžou Evergrandea. Srpski fudbaler Nemanja Gudelj i Južnokorejac Kim Jong Gvon skinuti su sa spiska fudbalera registrovanih za nastavak takmičenja. Nemanja… »
Vesti dana »
Dubravka i Damir Handanović stigli na proslavu kod Ace Sofronijevića: Ministarka u crnoj haljini, kompozitor u teget odelu (Video)
Blic pre 3 satajoš 34 povezane
Važno obaveštenje za sve Beograđane: Od sutra promena režima saobraćaja u Bulevaru despota Stefana zbog radova
Večernje novosti pre 2 satajoš 31 povezana
Opozicija o sednici Skupštine Srbije: Igrokaz vlasti i izbegavanje odgovornosti
Radio 021 pre 7 satijoš 41 povezana




