Povezane vesti
FBI uhapsio Ruskinju pod sumnjom da je špijun
Glas Amerike 17.07.2018
Ruskinja Marija Butina, koja živi u Vašingtonu, uhapšena je i optužena za zaveru s ciljem da deluje kao agent ruske vlade, dok je razvijala odnose sa američkim građanima i infiltrirala se u političke grupe, saopštio je Sekretarijat za pravosuđe SAD… »
U Vašingtonu uhapšena žena pod optužbom da je ruski agent
Slobodna Evropa 17.07.2018
Marija Butina, 29-godišnjakinja koja živi u Vašingtonu uhapšena je i optužena za zavjeru, da je radila kao agent ruske vlade i pokušavala da uspostavi veze sa američkim građanima te infiltrira u tamošnje političke grupe, saopštilo je Ministarstvo pravde… »
Ruskinja optužena za špijunažu u SAD
Danas 16.07.2018
Ruskinja Marija Butina, koja živi u Vašingtonu, uhapšena je i optužena da se kao agent ruske vlade infiltrirala u američke političke grupe, saopštilo je Ministarstvo pravde Sjedinjenih Američkih Država, prenosi AP. Dvadesetdevetogodišnja Butina je… »
U Vašingtonu uhapšena Ruskinja pod sumnjom da je špijun
Večernje novosti 16.07.2018
Ruskinja Marija Butina, koja živi u Vašingtonu, uhapšena je i optužena za zaveru s ciljem da deluje kao agent ruske vlade dok je razvijala odnose sa američkim građanima i infiltrirala se u političke grupe. Ruskinja Marija Butina, koja živi u Vašingtonu… »
Vesti dana »
RGZ: Katastar postupa u skladu sa zakonom, ne odlučujumo mi o ukidanju zaštite
Beta pre 10 minutajoš 21 povezana
Putinov propagandista ili ključ za mir u Ukrajini: Ko je diplomata Kiril Dmitrijev
BBC News pre 4 satijoš 80 povezanih
Vučić je opet slagao? Srbija u ugovoru ima pravo preče kupovine NIS-a, ali niko ne zna zašto to ne koristi
Nova pre 3 satajoš 68 povezanih






