Povezane vesti
Gužve na granici: Kamioni čekaju dva sata na ulazu iz Mađarske
Večernje novosti 17.07.2018
Teretna vozila na izlazu iz Srbije ka Mađarskoj, na prelazu Horgoš čekaju oko dva sata, a na prelazu Batrovci ka Hrvatskoj oko sat. Teretna vozila na izlazu iz Srbije ka Mađarskoj, na prelazu Horgoš čekaju oko dva sata, a na prelazu Batrovci ka Hrvatskoj… »
AMSS: Umeren saobraćaj, dobra prohodnost puteva
Blic 17.07.2018
Na putevima van većih gradova vozače trenutno očekuje umeren intenzitet saobraćaja i dobra prohodnost, bez zadržavanja na naplatnim rampama i sa velikim brojem deonica na kojim je zbog radova izmenjen režim saobraćaja, saopštio je večeras Auto-moto savez… »
Bez zadržavanja na naplatnim rampama
Danas 17.07.2018
Na naplatnim stanicama na auto – putevima u Srbiji od jutros nema zadržavanja, javljaju iz JP Putevi Srbije. A prema informacijama Uprave granične policije u 7.30 časova na graničnom prelazu Horgoš zadržavanje za teretna motorna vozila na izlazu je 120… »
Vozači, samo polako i pažljivo: Oprez zbog klizavih i mokrih kolovoza
Kurir 17.07.2018
BEOGRAD - Saobraćaj u Srbiji trenutno je umerenog intenziteta i bez zadržavanja na naplatnim stanicama i frekventnijim putnim pravcima, a vozačima se savetuje oprez zbog mokrih i klizavih kolovoza, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Danas će se… »
Vesti dana »
RHMZ izdao najviše upozorenje: Stižu ekstremne vrućine do 40 stepeni, crveni meteoalarm u tri regiona
NIN pre 14 minutajoš 33 povezane
Tramp otkazuje napade na Iran uz uslov da se brzo postigne dogovor; IDF: Likvidiran jedan od vođa Hamasa
RTS pre 4 minutajoš 19 povezanih
Danas je Ilindan: Jedna stara izreka najbolje opisuje šta sledi posle ovog praznika
Zrenjaninski pre 1 satjoš 19 povezanih
Đedović Handanović: Đerdap 1 na 20 odsto proizvodnje, građani racionalno da koriste energiju
NIN pre 24 minutajoš 14 povezanih
Hapšenje na Horgošu zbog zločina na Kosovu 1999. godine: Policija uhvatila osumnjičenog na granici
Mondo pre 3 minutajoš 15 povezanih




