Povezane vesti

Nova Trampova poruka neće se svideti saveznicima iz NATO-a

Nova Trampova poruka neće se svideti saveznicima iz NATO-a

Vesti online 17.07.2018
Iako ga od jučerašnjeg samita u Helsinkiju američki liberalni mediji kritikuju da je "ljubitelj Putina koji izdaje američke saveznike", predsednik SAD Donald Tramp, po svemu sudeći, nema nameru da se bilo kome izvinjava posle svoje evropske turneje… »
Ukrajinski političar: Samit Putin-Tramp tuš otrežnjenja za Kijev! Niko nam neće ispunjavati želje, bolje da nađemo mirno…

Ukrajinski političar: Samit Putin-Tramp tuš otrežnjenja za Kijev! Niko nam neće ispunjavati želje, bolje da nađemo mirno…

Kurir 17.07.2018
KIJEV - Lider pokreta Ukrajinski izbor, Viktor Medvedčuk, izjavio je danas da su ruski predsednik Vladimir Putin i njegov američki kolega Donald Tramp na samitu u Helsinkiju razgovarali o za njih važnijim globalnim pitanjima nego što je to sukob u… »
London umiruje zapad: Ishod samita Putin-Tramp ne podriva snagu transatlantskog sasveza

London umiruje zapad: Ishod samita Putin-Tramp ne podriva snagu transatlantskog sasveza

Kurir 17.07.2018
LONDON - Portparol britanske premijerke Tereze Mej izjavio je danas da ishod sastanka američkog predsednika Donalda Trampa s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Helsinskiju ne podriva snagu transatlantskog saveza. Upitan da li su Trampovi komentari… »
Švarceneger žestoko isprozivao Trampa: Pored Putina ste izgledali kao mlohavi rezanac! Samo sam čekao da mu zatražite…

Švarceneger žestoko isprozivao Trampa: Pored Putina ste izgledali kao mlohavi rezanac! Samo sam čekao da mu zatražite…

Kurir 17.07.2018
Glumac i nekadašnji guverner Kalifornije Arnold Švarceneger izjavio je da je američki predsednik Donald Tramp na zajedničkoj konferenciji za novinare sa ruskim liderom Vladimirom Putinom izgledao kao "mlohavi rezanac". "Predsedniče, samo što sam… »

Vesti dana »