Povezane vesti
LŠ: Ispali šampioni Slovenije, BiH i Crne Gore
Mondo 18.07.2018
Tri prvaka iz regiona završila su u sredu učešće u kvalifikacijama za Ligu šampiona. U Ligu Evrope se sele Olimpija, Zrinjski i Sutjeska. Foto: MN Press Druge i poslednje večeri 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona nije viđeno iznenađenje. Olimpija iz… »
Kvalifikacije za LŠ - Gurban Gurbanov nadmudrio Stolicu, Olimpija ispala
Sportske.net 18.07.2018
Završene još tri revanš utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Spisku učesnika drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona večeras su se pridružili azerbejdžanski Karabag, moldavski Šerif i slovačka Trnava. Karabag je za rivala imao… »
Gurban Gurbanov izbacio Stolicu, Šerif se raspucao, Slovaci preživeli Mostar
Mozzart sport 18.07.2018
OIimpija odigrala bez golova u revanšu sa Karabagom i nije nadoknadila gol minusa iz prve utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Ilija Stolica i Olimpija nisu uspeli. Slovenački šampion eliminisan je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu… »
Karabag izbacio Olimpiju, Stolica se seli u Ligu Evrope, Šerif i Trnava rutinski, Rozenborgu drama!
Sportski žurnal 18.07.2018
Povlašćeni timovi u prva tri revanš meča prvog kola kvalifikacija za LŠ opravdala ulogu favorita. Težak zadatak imala je Olimpija, predvođena srpskim stručnjakom Ilijom Stolicom, namerili su se već u prvoj rundi na prvaka Azerbejdžana Karabag. I to je za… »
Vesti dana »
Pregovori o prodaji ruskog udela u NIS-u i interesi Srbije, Mađarske i Rusije
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 7 povezanih
Još se traga za napadačem na ženu na Novom Beogradu, MUP objavio jasniju fotografiju
N1 Info pre 19 minutajoš 28 povezanih
Tusk: Svi se slažu da su najvažnije čvrste bezbednosne garancije za Ukrajinu
Politika pre 1 satjoš 29 povezanih
Kremlj: Rusi zauzeli Mirnograd i Guljajpolje; da li Zelenski ima "plan B"
RTS pre 34 minutajoš 73 povezane





