Povezane vesti
Suinvestitor Beograda na vodi prodaje imovinu jer ima problema u finansiranju projekata
SEEbiz 19.07.2018
BEOGRAD - Konsultant za strane investicije Mahmut Bušatlija rekao je danas da vest da predsednik kompanije Emar (Emaar) iz Dubaija Mohamed Alabar, koji je suinvestitor sa državom Srbijom u projekat Beograd na vodi, prodaje imovinu u vrednosti 1,4… »
Alabar prodaje hotele
Danas 19.07.2018
Tržište nekretnina u Dubaiju doživljava pad, investitor "Beograda na vodi" u problemu Kompanija Emaar Hospitaliti (Hospitality), deo Emaar Properties grupe Muhameda Alabara, planira da proda niz hotela, klinika i škola, kako bi prikupila novac u trenutku… »
Vesti dana »
Blokirani aerodromi, sve stalo, sprema se napad?! Rusija izdala hitno upozorenje, može da počne u svakom trenutku: "Bežite!" (foto, video)
Blic pre 3 minutajoš 10 povezanih
Prijatelji Zapadnog Balkana: Odnos prema Srbiji testira kredibilitet Evropske unije
Beta pre 38 minutajoš 2 povezane
Revolucionarna kapa za mozak - nada za bebe rođene sa povredama
BBC News pre 38 minutajoš 5 povezanih
Nemila pojava zahvatiće Beograd i ove delove zemlje: Evo šta najavljuje vremenska prognoza za 9. decembar
Alo pre 1 satjoš 7 povezanih
Horor scena u Nikšiću: U stanu otkrivena tela muškarca i žene, sumnja se na dvostruko ubistvo
Blic pre 3 minutajoš 5 povezanih


