Povezane vesti

Rešenje je uvek bilo u meni

Rešenje je uvek bilo u meni

Politika 20.07.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković u otvorenom pismu javnosti izjavio je da je u teškim trenucima sumnjao da će se jednog dana vratiti na nivo koji želi, ali da je velikim povratkom i osvajanjem titule na Vimbldonu doživeo jedan od najlepših… »
Novakovo pismo: Sumnjao sam, iako je jedan deo mene verovao...

Novakovo pismo: Sumnjao sam, iako je jedan deo mene verovao...

Sportski žurnal 20.07.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković u otvorenom pismu javnosti izjavio je da je u teškim trenucima sumnjao da će se jednog dana vratiti na nivo koji želi, ali da je velikim povratkom i osvajanjem titule na Vimbldonu doživeo jedan od najlepših… »
Novak se otvorenim pismom obratio javnosti: ''Srećom, imao sam pomoć božanskih sila...''

Novak se otvorenim pismom obratio javnosti: ''Srećom, imao sam pomoć božanskih sila...''

Sportske.net 20.07.2018
Četiri dana posle titule na Vimbldonu, najbolji srpski teniser oglasio se na Instagramu otvorenim pismom javnosti. Posle teškog perioda zbog povrede, a koji je sada iza njega, Novak Đoković je zablistao punim sjajem na Vimbldonu i impresivnim… »
Novak otvoreno: Nisam bio strpljiv, nisam slušao telo..

Novak otvoreno: Nisam bio strpljiv, nisam slušao telo..

N1 Info 20.07.2018
Novak Đoković se oglasio nakon osvajanja Vimbldona otvorenim pismom koje je objavio na društvenim mrežama. Pišem ovo pismo između menjanja pelena i čitanja knjige o dinosaurusima. Želim da podelim sa svima vama kako sam se osećao kroz potovanje… »
Video Đoković se oglasio emotivnim pismom: Od grešaka i sumnji u sebe do najlepšeg trenutka u karijeri!

Video Đoković se oglasio emotivnim pismom: Od grešaka i sumnji u sebe do najlepšeg trenutka u karijeri!

Večernje novosti 19.07.2018
Maštao sam da jednog dana osvojim grend slem trofej pred svojom decom i presrećan sam što sam to doživeo na Vimbldonu – objašnjava Novak i priseća se svega kroz šta je prošao na tom putu. Podigao je Novak Đoković pehar na Vimbldonu, poslao… »

Vesti dana »