Povezane vesti

Stefanović: Čini mi se da Pacoli neće doći u Novi Pazar

Stefanović: Čini mi se da Pacoli neće doći u Novi Pazar

Radio sto plus 20.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu se čini da do susreta ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija i predstavnika Bošnjačkog nacionalnog vijeća (BNV) u Novom Pazaru neće doći. "Nećemo dozvoliti da se… »
Stefanović: Čini se da neće doći do susreta Pacolija i BNV

Stefanović: Čini se da neće doći do susreta Pacolija i BNV

N1 Info 20.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da mu se čini da do susreta ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija i predstavnika Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) u Novom Pazaru neće doći. Izvor: Tanjug "Nećemo dozvoliti… »
Stefanović ne veruje da će biti susreta Pacolija i BNV

Stefanović ne veruje da će biti susreta Pacolija i BNV

Slobodna Evropa 20.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu se čini da do susreta ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija i predstavnika Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) u Novom Pazaru neće doći. "Nećemo dozvoliti da se… »
Stefanović: Čini mi se da neće doći do susreta Pacolija sa predstavnicima BNV u Novom Pazaru

Stefanović: Čini mi se da neće doći do susreta Pacolija sa predstavnicima BNV u Novom Pazaru

Kurir 20.07.2018
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu se čini da do susreta ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija i predstavnika Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) u Novom Pazaru neće doći. "Nećemo… »
Ružić: Ugljanin pozivom Pacoliju izašao iz zakonskih okvira

Ružić: Ugljanin pozivom Pacoliju izašao iz zakonskih okvira

RTV 20.07.2018
BEOGRAD - Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić kaže da poziv predsednika Bošnjačkog nacionalnog veća Sulejmana Ugljanina Bedžetu Pacoliju da u funkciji "ministra spoljnih poslova Republike Kosovo" poseti Novi Pazar i "druge… »
Kad je na vlasti ćuti i uživa, kad nije provocira: Zašto je Ugljanin opet pokušao da gurne prst u oko Srbiji

Kad je na vlasti ćuti i uživa, kad nije provocira: Zašto je Ugljanin opet pokušao da gurne prst u oko Srbiji

Blic 20.07.2018
Lider Stranke demokratske akcije i predsednik Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) Sulejmana Ugljanina zabio je prst u oko sprstvenoj državi kada je kroz zvanični dokumet BNV uputio poziv kosovskom funkcionari Bedžetu Pacoliju da dođe u Novi Pazar, u… »
Može li Pacoli kod ugljanina? Sve spremno za posetu, fali samo jedan papir

Može li Pacoli kod ugljanina? Sve spremno za posetu, fali samo jedan papir

Blic 19.07.2018
Mala je verovatnoća da će kosovski ministar spoljnih poslova Bedžet Pacoli prihvatiti poziv predsednika Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) da poseti Novi Pazar, s obzirom da, prema saznanjima "Blica", on još nije zatražio dozvolu srpskih vlasti da… »

Vesti dana »