Povezane vesti

"Vučićevo razmišljanje daleko od realnosti"

"Vučićevo razmišljanje daleko od realnosti"

Vesti online 20.07.2018
Kosovski predsednik Hašim Tači izjavio je da u Briselu nije bilo lako razgovarati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vucicem i ocenjuje da je Vučićevo razmišljanje o Kosovu "daleko od realnosti". - Jučerašnji sastanak je bio najkraći u poslednjih… »
Tači zmija: Rekao sam Vučiću, Srbi su silovali više od 20 000 žena i pobili 15 000 civila

Tači zmija: Rekao sam Vučiću, Srbi su silovali više od 20 000 žena i pobili 15 000 civila

Pravda 20.07.2018
Stene i planine se moraju pomeriti za potpuno pomirenje sa Srbijom, opisao je put dijaloga sa Beogradom tzv- kosovski predsednik Hašim Tači u sinoćnom razgovoru sa direktorom Kljan Kosova, Batonom Hadžiuom. „Ne mislim da Kosovo i Srbija mogu sami da… »
Tači: Za pomirenje sa Srbijom moraju se pomeriti stene i planine

Tači: Za pomirenje sa Srbijom moraju se pomeriti stene i planine

Danas 20.07.2018
Stene i planine se moraju pomeriti za potpuno pomirenje sa Srbijom, opisao je put dijaloga sa Beogradom kosovski predsednik Hašim Tači u sinoćnom razgovoru sa direktorom Kljan Kosova, Batonom Hadžiuom. „Ne mislim da Kosovo i Srbija mogu sami da… »
Tači: Teško do potpunog pomirenja sa Beogradom

Tači: Teško do potpunog pomirenja sa Beogradom

N1 Info 20.07.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je da je teško postići potpuno pomirenje sa Beogradom, zbog zločina koje je Srbija počinila na Kosovu, ali da je neophodno raditi na pomirenju, navode prištinski mediji. "Kosovo i Srbija ne mogu sami rešiti… »

Vesti dana »