Povezane vesti
Ðurić sa Jenčom: Do rešenja kompromisom i mirnim putem
Vesti online 20.07.2018
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Ðurić razgovarao je danas sa pomoćnikom generalnog sekretara UN za politička pitanja Miroslavom Jenčom, kojeg je upoznao sa tokom dijaloga Beograda i Prištine i naglasio opredeljenost Beograda za rešavanje… »
UN: Jenča pohvalio Srbiju, poštovanje Vučićevom vođstvu
RTV 20.07.2018
NJUJORK - Pomoćnik generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za politička pitanja Miroslav Jenča završio je dvodnevnu posetu Srbiji, a tokom sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem potvrdio je posvećenost UN iskrenom pomirenju i promovisanju… »
Vučić: UNMIK garant statusne neutralnosti
RTV 20.07.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da su UN najznačajnija međunarodna organizacija, koja je od posebne važnosti za pitanje suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije, a pomoćnik generalnog sekretara UN za politička… »
Đurić:Probleme rešavati kompromisom
RTV 20.07.2018
BEOGRAD - Dirеktor Kancеlarijе za Kosovo i Mеtohiju Marko Đurić sastao sе danas sa pomoćnikom gеnеralnog sеkrеtara Ujеdinjеnih nacija za politička pitanja Miroslavom Jеnčom. Đurić jе prеdstavnika UN upoznao sa tokom dijaloga Bеograda i Prištinе, i još… »
Vesti dana »

Danska: Preleti dronova iznad aerodroma 'deluju profesionalno, nema dokaza da su Rusi'
BBC News pre 58 minutajoš 36 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Promenljivo oblačno, lokalni pljuskovi i zahlađenje krajem septembra
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 30 povezanih

"Rektor narušio autonomiju": Kragujevački studenti ostaju u Rektoratu posle dolaska policije
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane

Škero: Vučić izvodi državni udar, menja ministre kao igračke, ponižava premijera
Danas pre 2 satajoš 8 povezanih

Donald Tramp u UN: tvrdnje o 'trostrukoj sabotaži' i kritike prema Evropi i UN
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 17 povezanih