Повезане вести
Ф1: И Ботас остаје у Мерцедесу
Мондо 20.07.2018
Финац ће и следеће године возити у шампионату Фомруле 1 уз Луиса Хамилтона. Фото: Гуливер/Гетти имагес/Марк Тхомпсон Дан након Луиса Хамилтона и Валтери Ботас је продужио уговор са Мерцедесом. Фински возач договорио је сарадњу и… »
Флеш из најбржег циркуса на свету: Ботас остаје у Мерцедесу
Хот спорт 20.07.2018
Возач Мерцедеса Валтери Ботас продужио је уговор са том екипом на још годину дана, уз могућност наставка сарадње и у 2020. години, пренео је данас Скај. Ботас је пре две године из Вилијамса дошао у Мерцедес као замена за Ника… »
Мерцедес после Хамилтона задржао и Ботаса
Н1 Инфо 20.07.2018
После Луиса Хамилтона, Мерцедес је продужио уговор и са својим другим возачем Валтеријем Ботасом. Финац ће у немачком тиму остати и следећу сезону, а остављена је могућност да сарадња буде настављена и 2020. године… »
Валтери Ботас продужио уговор са Мерцедесом
Бета 20.07.2018
Возач Мерцедеса Валтери Ботас продужио је уговор са том екипом на још годину дана, уз могућност наставка сарадње и у 2020. години, пренео је данас Скај. Ботас је пре две године из Вилијамса дошао у Мерцедес као замена за Ника… »
Вести дана »
Троје активиста у Новом Саду задржано преко ноћи у полицији, терете се за непристојно понашање
Недељник пре 39 минутајош 15 повезаних
Богдановић на новој позицији: Клиперси поражени упркос најбољој партији нашег капитена од почетка сезоне!
Хот спорт пре 1 сатјош 18 повезаних
У америчку базу стигао необични пакет: Евакуисане зграде и људство
Вести онлине пре 1 сатјош 13 повезаних
МАТ: Реални БДП у првих девет месеци међугодишње увећан за два процента
РТВ пре 44 минутајош 7 повезаних





