Povezane vesti

Pacoli ne može u svojstvu ministra…

Pacoli ne može u svojstvu ministra…

Studio B 20.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović poručio je, na svečanosti uručenja rešenja za prijem u stalni radni odnos u MUP diplomcima Kriminalističko – policijske akademije, da se oni sada nalaze u službi svih građana Srbije i da su… »
Pacoli sutra ipak u Novom Pazaru u PRIVATNOJ POSJETI?

Pacoli sutra ipak u Novom Pazaru u PRIVATNOJ POSJETI?

Sandžak press 20.07.2018
Bedžet Pacoli će sutra najvjerovatnije boraviti u Novom Pazaru, ali u privatnoj posjeti i u svojstvu građanina, saznaje Tanjug. Kosovskog ministra spoljnih poslova je, inače predsjednik Bošnjačkog nacionalnog veća (BNV) Sulejman Ugljanin pozvalo u… »
Ružić: Ugljanin pozivom Pacoliju izašao iz zakonskih okvira

Ružić: Ugljanin pozivom Pacoliju izašao iz zakonskih okvira

Sandžak press 20.07.2018
BEOGRAD – Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić kaže da poziv predsednika Bošnjačkog nacionalnog veća Sulejmana Ugljanina Bedžetu Pacoliju da u funkciji “ministra spoljnih poslova Republike Kosovo” poseti Novi Pazar i… »
Stefanović: Čini mi se, do susreta BNV i Pacolija neće doći

Stefanović: Čini mi se, do susreta BNV i Pacolija neće doći

Sandžak press 20.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu se čini da do susreta ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija i predstavnika Bošnjačkog nacionalnog vijeća u Novom Pazaru neće doći. “Nećemo dozvoliti da se… »
Ministar Stefanović poručio: Novi pripadnici MUP povećaće bezbednost građana

Ministar Stefanović poručio: Novi pripadnici MUP povećaće bezbednost građana

Srbija danas 20.07.2018
Među 272 diplomaca nalazi se i 96 vatrogasaca. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović poručio je, na svečanosti uručenja rešenja za prijem u stalni radni odnos u MUP diplomcima Kriminalističko - policijske akademije, da se oni sada… »
Stefanović: Javlja mi se, Pacoli neće doći

Stefanović: Javlja mi se, Pacoli neće doći

IndeksOnline 20.07.2018
BEOGRAD/NOVI PAZAR – Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu se čini da do posete ministra spoljnih poslova Kosova Bedžeta Pacolija Novom Pazaru i drugim gradovima na Sandžaku neće doći. Javlja mi se da do… »

Vesti dana »