Povezane vesti

Luka Lazukić na glavnom pretresu: Molio sam Natašu da me ne maltretira

Luka Lazukić na glavnom pretresu: Molio sam Natašu da me ne maltretira

Večernje novosti 20.07.2018
Luka Lazukić opet negirao optužbe supruge Nataše Bekvalac za porodično nasilje. BIZNISMEN Luka Lazukić danas je, na glavnom pretresu u Prvom osnovnom sudu u Beogradu povodom tužbe Nataše Bekvalac za porodično nasilje, ponovio da nije tukao… »
Luka Lazukić smrknut izašao iz suda i izbegao da odgovori na ovo pitanje (video)

Luka Lazukić smrknut izašao iz suda i izbegao da odgovori na ovo pitanje (video)

Blic 20.07.2018
Luka Lazukić danas je bio na drugom po redu ročištu u Prvom osnovnom sudu, povodom optužbi za nasilje nad Natašom Bekvalac, a budući da nije imala obavezu da danas prisustvuje istom, pevačica se nije pojavljivala u sudu. Luka Lazukić je iz suda… »
Odbio da odgovara na pitanja Natašinih advokata

Odbio da odgovara na pitanja Natašinih advokata

Mondo 20.07.2018
Biznismen Luka Lazukić dao iskaz na saslušanju, ali je odbio da odgovori na pitanja advokata Nataše Bekvalac. Luka Lazukić dao je iskaz u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, gde se nastavlja proces povodom prijave Nataše Bekvalac da ju je pretukao… »
Krio se iza naočara: Luka Lazukić stigao na suđenje, a evo kako je reagovao na pitanja novinara (video)

Krio se iza naočara: Luka Lazukić stigao na suđenje, a evo kako je reagovao na pitanja novinara (video)

Blic 20.07.2018
Luka Lazukić pojavio se u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, gde se danas u 12 sati nastavlja suđenje povodom optužbi za fizičko nasilje nad pevačicom Natašom Bekvalac. Luka je na ročište stigao u pratnji svog advokatskog tima, a tom prilikom nije… »

Vesti dana »