Povezane vesti

Novi srpski tandem u NBA: Bjelica se pridružio Bogdanoviću!

Novi srpski tandem u NBA: Bjelica se pridružio Bogdanoviću!

Kurir 21.07.2018
Nemanja Bjelica će uskoro obući dres Sakramento Kingsa, obelodanio je Bogdan Bogdanović na društvenim mrežama. "Dobrodošao u porodicu", kratko je napisao Bogdanović, a uz to pozdravio pored Bjelice, još jednog člana ekipe, Jogija Ferela koji je… »
'Profesor' preuzeo katedru u Sakramentu, ovo je poruka za Bogdana!

'Profesor' preuzeo katedru u Sakramentu, ovo je poruka za Bogdana!

Sportske.net 21.07.2018
Stvari su ozvaničene, Nemanja Bjelica je novi član Sakramento Kingsa. Ovo je njegova poruka klubu i Bogdanu Bogdanoviću. Srpski košarkaš Nemanja Bjelica (30, 208 cm) od večeras je novi član Sakramento Kingsa, pošto je dogovor dve strane stavljen… »
Bjelica kod Bogdana, Sakramento ponovo ima srpski tandem

Bjelica kod Bogdana, Sakramento ponovo ima srpski tandem

Glas Amerike 21.07.2018
Samo nekoliko dana pošto je odlučio da ne potpiše jednogodišnji ugovor sa Filaldelfijom i najavio da će se vratiti u Evropu, srpski košarkaš Nemanja Bjelica postigao je dogovor sa Sakramento Kingsima i trebalo bi da potpiše trogodišnji ugovor… »
Bjelica u Sakramentu: Dugo sam razgovarao sa Divcem

Bjelica u Sakramentu: Dugo sam razgovarao sa Divcem

Večernje novosti 21.07.2018
Imao jedinstvenu perspektivu o tome šta je neophodno da bih bio uspešan u NBA ligi. Spreman sam da uradim sve da bih pomogao ekipi i bio deo ove zajednice – poručio je Nemanja. OD krajnjeg istoka SAD do krajnjeg zapada... Za tek nekoliko dana... Samo… »
Bjelica: Dugo sam pričao sa Divcem...

Bjelica: Dugo sam pričao sa Divcem...

Mondo 21.07.2018
"On zna šta bi igrač trebalo da uradi da bude uspešan", rekao je novi član Kingsa posle dogovora sa svojim novim timom. Iako je nagovešteno da bi mogao da se vrati u Evropu, Nemanja Bjelica (30) ipak je ostao u Americi. Nekadašnji MVP Evrolige… »
Nemanja Bjelica u Sakramentu

Nemanja Bjelica u Sakramentu

Beta 21.07.2018
Srpski košarkaš Nemanja Bjelica nastaviće karijeru u Sakramentu, preneo je danas portal Jahu (Yahoo). On će sa Sakramentom potpisati trogodišnji ugovor vredan 20 i po miliona dolara. "Proveo sam dosta vremena u razgovoru sa (Vlade) Divcem, jednom od… »
Bjelica: Dugo sam pričao sa Divcem o Sakramentu

Bjelica: Dugo sam pričao sa Divcem o Sakramentu

N1 Info 21.07.2018
Nemanja Bjelica će sa Sakramentom potpisati trogodišnji ugovor vredan nešto više od 20 miliona dolara, a srpski košarkaš je rekao za Jahu da je Vlade Divac imao ključnu ulogu u njegovom prelasku u franšizu iz Kalifornije. U toku leta je bilo jasno… »
Novi srpski tandem - Bjelica kod Bogdana u Sakramentu!

Novi srpski tandem - Bjelica kod Bogdana u Sakramentu!

N1 Info 21.07.2018
Reprezentativac Srbije Nemanja Bjelica dogovorio je trogodišnju saradnju sa Sakramento Kingsima, prenosi dobro obavešteni novinar "Yahoo Sportsa" Šems Karanija. Podsetimo, Bjelica je nedavno odbio jednogodišnji ugovor od strane Filadelfije, i bio je… »
Bjelica stiže kod Bogdana, ponovo Srbija neće spavati zbog Sakramenta

Bjelica stiže kod Bogdana, ponovo Srbija neće spavati zbog Sakramenta

RTS 21.07.2018
Nemanja Bjelica ipak ostaje u NBA ligi, gde će nositi dres Sakramento Kingsa naredne tri godine. Bjelica je pre nekoliko dana bio na korak od Filadelfije, ali je u poslednjem momentu odbio jednogodišnji ugovor. Iako je delovalo da će natrag u Evropu… »
Bjelica u Sakramentu za 20,5 miliona dolara

Bjelica u Sakramentu za 20,5 miliona dolara

RTV 21.07.2018
SAKRAMENTO - Srpski košarkaš Nemanja Bjelica pridružio se saigraču iz reprezentacije Bogdanu Bogdanoviću i dogovorio trogodišnji ugovor sa NBA ligašem Sakramentom, vredan ukupno 20,5 miliona dolara za tri godine. Bjelica je nakon što je napustio… »
Nema spavanja, Sakramento opet srpski!

Nema spavanja, Sakramento opet srpski!

Sportske.net 21.07.2018
Kao u starim danima, ponovo će Srbija svim silama navijati za Kingse. Reprezentativac Srbije Nemanja Bjelica i zvanično je postao novi član Sakramento Kingsa! On je potpisao ugovor na tri godine vredan 20,5 miliona dolara, sa opcijom odlaska nakon dve… »
Bjelica u Sakramentu za 20,5 miliona dolara

Bjelica u Sakramentu za 20,5 miliona dolara

Dnevnik 21.07.2018
SAKRAMENTO: Srpski košarkaš Nemanja Bjelica pridružio se saigraču iz reprezentacije Bogdanu Bogdanoviću i dogovorio trogodišnji ugovor sa NBA ligašem Sakramentom, vredan ukupno 20,5 miliona dolara za tri godine. Bjelica je nakon što je napustio… »
Bogdanović Bjelici: Dobrodošao u porodicu

Bogdanović Bjelici: Dobrodošao u porodicu

Vesti online 21.07.2018
Sve je izvesnije da će naš reprezentativac karijeru u NBA da nastavi u Sakramentu. Samo nekoliko dana pošto je odbio da pređe u Filadelfiju na jednu godinu, što je izazvalo spekulacije da će se vratiti u Evropu, Nemanja Bjelica (30) dolazi na korak… »
Kraj sage: Bjelica kod Divca i Bogdana naredne tri godine!

Kraj sage: Bjelica kod Divca i Bogdana naredne tri godine!

Hot sport 21.07.2018
Ponovo se stvara srpski Sakramento, posle generalnog menadžera i beka stiglo reprezentativno krilo. Kingsi će posle ere Stojakovića i Divca ponovo imati dva Srbina na parketu. Reč je o starosedeocu Bogdanu Bogdanoviću i novajliji Nemanji Bjelici… »
Još jedan Srbin je "kralj" - Nemanja Bjelica!

Još jedan Srbin je "kralj" - Nemanja Bjelica!

Mondo 21.07.2018
Bjelica dogovorio trogodišnju saradnju sa Sakramento Kingsima. Nemanja Bjelica karijeru nastavlja u Sakramento Kingsima, saznaje američki portal "Yahoo sports" iz izvora bliskih klubu. Srpski reprezentativac dogovorio je trogodišnju saradnju vrednu… »
Bjelica je Kralj!

Bjelica je Kralj!

Mozzart sport 21.07.2018
Čeka se samo da se potpiše ugovor. Nije Filadelfija, Evropa će morati da sačeka, ali zato jeste - Sakramento! Posle dosta razmišljanja o daljim koracima u budućnosti, Nemanja Bjelica uspeo je da postigne dogovor sa Sakramento Kingsima za koje će… »

Vesti dana »