Povezane vesti

Mamić kritikovao Hrvate: Niko me ne spominje, a napravio sam milionere od njih!

Mamić kritikovao Hrvate: Niko me ne spominje, a napravio sam milionere od njih!

Večernje novosti 21.07.2018
Valjda i ja imam neke zasluge u uspehu reprezentacije. Pa ja sam decu poput Modrića, Lovrena, Kovačića i Ćorluke doveo kao izbeglice iz BiH - priča Zdravko. BIVŠI čelnik zagrebačkog Dinama, Zdravko Mamić, kritikovao je reprezentativce Hrvatske… »
Mamić o Modriću, Lovrenu, Kovačiću: Od izbeglica sam napravio milionere, a oni...

Mamić o Modriću, Lovrenu, Kovačiću: Od izbeglica sam napravio milionere, a oni...

Vesti online 21.07.2018
Zdravko Mamić, svakako najkontroverzniji hrvatskog fudbala, kivan je jer niko nije našao za shodno da ga spomene kao jednog od ljudi zaslužnih za veliki uspeh reprezentacije Hrvatske. Osovinu nacionalnog tima 'Vatrenih' čine momci koje je zastupao… »
Zdravko Mamić: Hrvati, a gde sam tu ja?

Zdravko Mamić: Hrvati, a gde sam tu ja?

Mondo 21.07.2018
"Svi nekome zahvaljuju. Mene niko ne spominje", rekao Zdravko Mamić, jedan od najzaslužnijih za uspeh Hrvatske na Mundijalu. "Šef" zagrebačkog Dinama, a po mnogima i prvi čovek hrvstakog fudbala, Zdravko Mamić, nalazi se u Bosni i Hercegovini, kako… »
Mamić ponovo blista: Oz izbeglica sam napravio milionere, sad ne smeju da me pomenu

Mamić ponovo blista: Oz izbeglica sam napravio milionere, sad ne smeju da me pomenu

Mozzart sport 21.07.2018
„Valjda i ja imam zasluge za uspeh hrvatskog fudbala“, dodao je kontroverzni Mamić. Najmoćniji čovek hrvatskog fudbala Zdravko Mamić ogorčen je što ga nijedan reprezentativac nije pomenuo, da mu se zahvali, posle osvajanja drugog mesta na… »
Zdravko Mamić: Gde sam tu ja, Modrića, Ćorluku i Lovrena sam ja doveo kao izbeglice iz bih!

Zdravko Mamić: Gde sam tu ja, Modrića, Ćorluku i Lovrena sam ja doveo kao izbeglice iz bih!

Hot sport 21.07.2018
‘Alfa i omega’ hrvatskog fudbala Zdravko Mamić javio se iz Međugorja sa pitanjem gde su njegove zasluge u osvajanju srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u fudbalu. Prvi čovek zagrebačkog Dinama, koji se nalazi u bekstvu kako bi izbegao kaznu od… »

Vesti dana »