Povezane vesti
Ponuda i pregovori: Bliži li se renoviranje Sava Centra?
N1 Info 21.07.2018
Da li najveći kongresni centar u Srbiji, beogradski centar Sava, konačno očekuje modernizacija? Grad Beograd je iz navodno formalnih razloga ponudu jedinog zainteresovanog investitora - kompaniju Delta. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić, ipak kaže, da… »
Delta holding prihvatio nastavak pregovora o rekonstrukciji Sava Centra
Gde investirati 21.07.2018
Kompanija Delta holding učestvovaće u pregovorima o sklapanju javno-privatnog partnerstva u upravljanju i rekonstrukciji beogradskog Sava centra, saopštili su iz te kompanije. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je prethodnog dana, podsetimo, da… »
Delta prihvatila nastavak pregovora o rekonstrukciji Sava Centra
SEEbiz 21.07.2018
BEOGRAD - Kompanija Delta holding učestvovaće u pregovorima o sklapanju javno-privatnog partnerstva u upravljanju i rekonstrukciji beogradskog Sava centra, saopštili su u petak, 20. jula, iz te kompanije. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je… »
Vesti dana »
Ogromna tuga! Dragan Lazić je iza sebe ostavio suprugu i ćerke: Tragično stradao u 32. godini
Telegraf pre 26 minutajoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 21 minutajoš 1 povezana
Rusi umešali prste, Amerika u panici Putin daje tajne savete Iranu, Bliski istok gori, nova eskalacija je sve bliža
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Britanska ambasada poklonila Kosovskoj policiji dva vozila i 16 dronova
Nova pre 36 minutajoš 1 povezana




