Povezane vesti
Drobnjak: Putarine da poskupe 10 odsto
Radio 021 21.07.2018
V.d. direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak najavio je za Prvu TV da će od državnog vrha tražiti povećanje cene putarine od sledeće godine. Reč je, kako je kazao, o planiranom povećanju od 10 odsto na svim auto-putevima u Srbiji. Drobnjak je naveo da će… »
Drobnjak: Tražiću od Vučića povećanje cene putarine od 10 odsto
Nova ekonomija 21.07.2018
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak najavio je da će od državnog vrha tražiti povećanje cene putarine od sledeće godine. On je za Prvu TV rekao da je reč o planiranom povećanju od 10 odsto na svim auto-putevima u Srbiji. Drobnjak je… »
Drobnjak: Tražiću od Vučića poskupljenje putarine
N1 Info 21.07.2018
Vršilac dužnosti direktora Puteva Srbije Zoran Drobnjak najavio je da će od državnog vrha tražiti povećanje cene putarine od sledeće godine. On je za Prvu TV rekao da je reč o planiranom povećanju od 10 odsto na svim auto-putevima u Srbiji. Drobnjak je… »
Drobnjak: Pričaću sa Vučićem, putarine da poskupe 10 odsto
Blic 21.07.2018
Vršilac dužnosti direktora "Puteva Srbije" Zoran Drobnjak najavio je za TV Prva da će od državnog vrha tražiti povećanje cene putarine za 10 odsto od sledeće godine. Drobnjak je naveo da će o tome razgovarati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem… »
Vesti dana »

3 ključna traga dovela su FBI do ubice Čarlija Kirka: Isplivavaju šokantni detalji atentata koji je uzdrmao svet
Mondo pre 25 minutajoš 58 povezanih

Premijer Poljske: Istočna straža odgovor NATO Rusiji da ne tolerišemo provokacije
Novi magazin pre 55 minutajoš 29 povezanih

Ništa od nove senzacije: Nemačka u finalu Evrobasketa posle pobede nad Finskom
BBC News pre 20 minutajoš 31 povezana