Povezane vesti
Egipat diže cenu gasa do 75 odsto
Nova ekonomija 22.07.2018
Egipat saopštio da će podići cenu prirodnog gasa za kućnu i komercijalnu upotrebu do 75 odsto. To je poslednji u nizu poteza u sklopu programa mera štednje koji zahteva Međunarodni monetarni fond. Povećanje cena gasa usledilo je nakon rasta cene goriva… »
Povećanje cena gasa u Egiptu za 75 odsto
Blic 22.07.2018
Egipat je saopštio da će podići cenu prirodnog gasa za kućnu i komercijalnu upotrebu do 75 odsto, što je poslednji u nizu poteza u sklopu programa mera štednje koji zahteva Međunarodni monetarni fond (MMF). Povećanje cena gasa usledilo je nakon rasta… »
Vesti dana »
(Foto/video) Specijalno tužilaštvo Kosova: "Uhapšeno pet bivših srpskih policajaca, našli smo oružje"
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 37 povezanih
Lučki kapetan o nesreći kod Šolte: Ovo nisam vidio u 30 godina karijere
SEEbiz pre 2 satajoš 28 povezanih
"Ako hoće da me vidi, neka dođe u Moskvu" Tramp razgovarao sa Putinom i Zelenskim: Nakon rođendanske čestitke, usledile žestoke teme
Blic pre 13 minutajoš 24 povezane




