Povezane vesti
U Austriji ukidanjem vozačkih ispita na turskom jeziku smanjuju troškove
Danas 22.07.2018
Budući vozači u Austriji više neće moći da polažu vozački ispit na turskom kao svom maternjem jeziku, a osim službenog nemačkog jezika kandidati će i dalje polagati ispite na engleskom, hrvatskom i slovenačkom, objavilo je austrijsko ministarstvo… »
Austrija ukida testove za vozačku dozvolu na turskom jeziku
Radio 021 22.07.2018
Kandidati za vozačke dozvole u Austriji uskoro neće moći da polažu teoretski deo ispita na turskom jeziku kao što je do sada moglo, izjavio je austrijski ministar saobraćaja Norbert Hofer koji je odluku opravdao zabrinutošću zbog procesa integracije… »
Vesti dana »

Zvezda na skeneru Kurira Mateus pravio čuda, a Arnautović potvrdio klasu: Crveno-beli su ovo morali da dobiju, a jedan igrač je u potpunosti zakazao
Kurir pre 3 satajoš 10 povezanih

Vremenska prognoza za četvrtak, 25. septembar: Promenljivo oblačno i toplo, ponegde kiša
Beta pre 3 satajoš 2 povezane

"Možda odlože sankcije NIS-u, još jednom": Vučić pozvao Trampa da poseti Srbiju
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Lavrov i Rubio na tajnom sastanku: "Moskva treba da preduzme značajne korake ka trajnom rešenju rata"
Blic pre 6 satijoš 2 povezane