Povezane vesti
Tadić: I od mene su tražili da prihvatim nezavisnost Kosova
Radio 021 22.07.2018
Bivši predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazuje da su mu borba protiv političkih protivnika iznad interesa Srbije i dodao da iznosi laži, kako bi opravdao svoju kosovsku politiku, koja sve vreme direktno vodi… »
Tadić: I od mene su veliki tražili da priznam nezavisnost i da zato optužim bivšu vlast
Novi magazin 22.07.2018
Bivši predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazuje da su mu patološke laži i borba protiv političkih protivnika iznad interesa Srbije i dodao da Vučić iznosi laži kako bi opravdao svoju kosovsku politiku… »
Tadić: I od mene su tražili da prihvatim nezavisnost Kosova
N1 Info 22.07.2018
Bivši predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazuje da su mu patološke laži i borba protiv političkih protivnika iznad interesa Srbije i dodao da Vučić iznosi laži kako bi opravdao svoju kosovsku politiku koja sve… »
Vesti dana »

Napeto u SO Zaječar: Muškarci sa fantomkama ušli u zgradu koju obezbeđuje kordon žandarmerije
NIN pre 3 satajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Radio sto plus pre 6 satijoš 9 povezanih

Šapić: Trg Nikole Pašića biće završen za dva dana, ne zna se kada će biti pušten saobraćaj zbog šatora
Insajder pre 43 minutajoš 26 povezanih

Zelenski kaže da je imao 'produktivan razgovor' s Trumpom
Slobodna Evropa pre 2 minutajoš 25 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 34 povezane