Povezane vesti

Ozil se povukao iz reprezentacije Nemačke

Ozil se povukao iz reprezentacije Nemačke

Radio 021 22.07.2018
Fudbaler Arsenala Mesut Ozil saopštio je danas da se povlači iz reprezentacije Nemačke. "Teška srca i posle mnogo razmišljanja, odlučio sam da više neću igrati za reprezentaciju Nemačke, sve dok budem osećao rasnu mržnju i nepoštovanje", naveo… »
Šok: Ozil više neće da igra za Nemačku

Šok: Ozil više neće da igra za Nemačku

Hot sport 22.07.2018
Fudbaler Arsenala Mesut Ozil saopštio je danas da se povlači iz reprezentacije Nemačke. – Teška srca i posle mnogo razmišljanja odlučio sam da više neću igrati za reprezentaciju Nemačke, sve dok budem osećao rasnu mržnju i nepoštovanje –… »
Ozil se povukao iz reprezentacije zbog rasizma!

Ozil se povukao iz reprezentacije zbog rasizma!

Mondo 22.07.2018
"Ne poštuju moje turske korene i sebično me koriste u političoj propagandi", napisao je Ozil u obrazloženju svoje odluke da se povuče. Nije da je bilo neočekivano! Mesut Ozil saopštio je ove nedelje da se povlači iz reprezentacije Nemačke, nakon… »
Ozil se povukao iz reprezentacije Nemačke

Ozil se povukao iz reprezentacije Nemačke

Beta 22.07.2018
Fudbaler Arsenala Mesut Ozil saopštio je danas da se povlači iz reprezentacije Nemačke. "Teška srca i posle mnogo razmišljanja odlučio sam da više neću igrati za reprezentaciju Nemačke, sve dok budem osećao rasnu mržnju i nepoštovanje", naveo… »
Ozil rekao zbogom "Pancerima"!

Ozil rekao zbogom "Pancerima"!

Sportske.net 22.07.2018
Fudbaler Arsenala se povukao iz reprezentacije Nemačke. Mesut Ozil se danas obratio javnosti po pitanju čuvene fotografije sa predsednikom Turske Redžipom Erdoganom. Nemački mediji su ga strogo osuđivali, a onda su "Panceri" ispali u grupnoj fazi… »
Ozil: Nevažno mi je ko je predsednik, važno mi je da je predsednik, imam dva srca - nemačko i tursko

Ozil: Nevažno mi je ko je predsednik, važno mi je da je predsednik, imam dva srca - nemačko i tursko

Vesti online 22.07.2018
Nemački reprezentativac je u pismu javnosti izrekao šta ga tišti zbog mnogobrojnih kritika posle slikanja s predsednikom Turske. Ozil (29), jedna od uzdanica engleskog premijerligaša Arsenala, fotografisao se s Erdoganom (kao i Ilkaj Gindogan, takođe… »

Vesti dana »