Povezane vesti

Obnova barske pruge počeće dogodine

Obnova barske pruge počeće dogodine

Politika 23.07.2018
Najrealniji rok za završetak radova je 2021. godina, vozovi će se kretati od 75 do 120 kilometara na čas. Obnova barske pruge, sa srpske strane, na koju čekamo tri decenije, počeće sledeće godine i to na potesu od Valjeva do granice sa Crnom Gorom… »
Kreće obnova pruge Beograd-Bar

Kreće obnova pruge Beograd-Bar

SEEbiz 23.07.2018
PODGORICA - Sledeće godine počinju radovi na rekonstrukciji pruge Beograd-Bar, na šta se čekalo 30 godina. Najrealniji rok za završetak ovih radova je 2021. godina, poručila je ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana… »
Mihajlović: Koridor 11 dobija novo ime, a završetak pruge Bar - Beograd 2021.

Mihajlović: Koridor 11 dobija novo ime, a završetak pruge Bar - Beograd 2021.

Nova ekonomija 23.07.2018
Koridor 11 će menjati svoj naziv a država će najverovatnije na jesen zamoliti građane i institucije u Srbiji da kumuju novom imenu ovom putnom pravcu. Šteta je da se Koridor 11 tako zove, nekako je bezveze, bar smo mi tako smatrali u Srbiji i mi… »
Pruga Beograd – Bar biće rekonstruisana do 2021. godine

Pruga Beograd – Bar biće rekonstruisana do 2021. godine

N1 Info 23.07.2018
Ministri saobraćaja Crne Gore i Srbije, Osman Nurković i Zorana Mihajlović potpisali su u Podgorici memorandum o razumevanju i saradnji vlada Srbije i Crne Gore na realizaciji infrastrukturnih projekata. "Na osnovu ovog memoranduma Srbija i Crna Gora… »
Građani će predlagati ime za Koridor 11

Građani će predlagati ime za Koridor 11

Radio 021 23.07.2018
Koridor 11 će menjati svoj naziv, a država će najverovatnije na jesen zamoliti građane i institucije u Srbiji da daju ime ovoj saobraćajnici. "Šteta je da se Koridor 11 tako zove, nekako je bezveze, bar smo mi tako smatrali u Srbiji i mi ćemo se u… »
Građani će dati ime Koridoru 11: Konkurs na jesen, a koji su vaši predlozi?

Građani će dati ime Koridoru 11: Konkurs na jesen, a koji su vaši predlozi?

Telegraf 23.07.2018
Koridor koji prolazi kroz centralnu Srbiju možda je najvažniji koridor za našu zemlju. Koridor 11 će menjati svoj naziv, a država će najverovatnije na jesen zamoliti građane i institucije u Srbiji da kumuju novom imenu ovom putnom pravcu. - Šteta… »

Vesti dana »