Povezane vesti

Smiljanić treći put u Humskoj: Splavovi su moja prošlost

Smiljanić treći put u Humskoj: Splavovi su moja prošlost

Večernje novosti 23.07.2018
Nikada nisam radio protiv interesa kluba. Sada sam pametniji, iskusniji i ozbiljniji- rekao je Lola na današnjoj promociji. MILAN Lola Smiljanić treći put u dresu Partizana. Iskusni 32-godišnji vezista završio je svoju odiseju u izraelskom Hapoelu iz… »
Lola #99: Doveo sam liniju do savršenstva! Grešio sam, ali uvek sam bio profi

Lola #99: Doveo sam liniju do savršenstva! Grešio sam, ali uvek sam bio profi

Mozzart sport 23.07.2018
„Formu sam doveo u red“, uverava novi-stari vezista Partizana, koji je govorio o Đukiću, Pantiću, derbiju... Saša Ilić, Ivica Kralj, Niša Saveljić, Danko Lazović, Zvonimir Vukić i Stefan Babović. A od danas u odabranom krugu fudbalera koji… »
Smiljanić srećan zbog povratka u Partizan: Sada sam pametniji i ozbiljniji

Smiljanić srećan zbog povratka u Partizan: Sada sam pametniji i ozbiljniji

Sportski žurnal 23.07.2018
Novi fudbaler Partizana Milan Smiljanić rekao je da je srećan što se treći put vratio među crno-bele, da je sada mnogo pametniji i ozbiljniji i da se nada da će pomoći ekipi da ispuni visoke ciljeve koji se uvek traže u tom klubu. "Došao sam u… »
''Lola'' i Partizan - Treća sreća? ''Drhtao sam kad mi je stigao poziv!''

''Lola'' i Partizan - Treća sreća? ''Drhtao sam kad mi je stigao poziv!''

Sportske.net 23.07.2018
Treći ''mandat'' Milana Lole Smiljanića u Partizanu danas je i zvanično počeo. Kako je najavljeno tokom vikenda, Partizan je danas predstavio i svoje peto pojačanje za novu sezonu. Posle Enakea, Valijentea, Nikolića i Gomeša, crno-beli dres sa… »
Lola Smiljanić: Drhtao sam kad me pozvao Iliev

Lola Smiljanić: Drhtao sam kad me pozvao Iliev

Mondo 23.07.2018
Milan Smiljanić se treći put vratio u Partizan. "Sada sam zreliji, pametniji, ozbiljniji... Ja sam rođen ovde i samo za Partizan mogu da igram sa 100% mogućnosti i preko toga". Iliev: "Lola je bio logičan izbor". Od kako je objavljeno da se Milan… »

Vesti dana »