Povezane vesti
Na graničnim prelazima automobili čekaju 30 minuta
Dnevnik 24.07.2018
BEOGRAD: Prema najnovijim podacima Uprave granične policije, na putničkim terminalima naših graničnih prelaza, zadržavanja nisu duža od 30 minuta. Teretna motorna vozila, na izlazu iz Srbije, na GP Batrovcima čekaju oko dva sata, a na graničnom… »
AMSS: Umeren saobraćaj, bez zadržavanja na granici
Blic 24.07.2018
Na putevima van većih gradova Srbije vozače trenutno očekuje umeren intenzitet saobraćaja, koji se odvija bez zastoja i prekida, ali usporeno, na onim deonicama na kojima su radovi u toku, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije. Prema poslednjim… »
Vozači, prilagodite brzinu: Saobraćaj širom Srbije umeren, bez zadržavanja na granicama
Kurir 24.07.2018
BEOGRAD - Za razliku od prethodnih dana, vozače ovoga jutra očekuje nešto umereniji intenzitet saobraćaja, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Na vozače se apeluje da voze opreznije usled pljuskova i kiše koju meteorolozi najavljuju i za današnji… »
Vesti dana »

Ministri finansija G7 složili se da povećaju pritisak na Rusiju ako ne bude prekida vatre u Ukrajini
Slobodna Evropa pre 34 minutajoš 17 povezanih

Meloun se opet obratio: "Imam veliki pritisak zbog onoga što sam rekao!"
Sportske.net pre 28 minutajoš 29 povezanih

Odbranimo univerzitete: Četvoročasovni protest danas ispred Vlade Srbije
Beta pre 1 satjoš 8 povezanih

Trampova administracija zabranila Univerzitetu Harvard da prima strane studente
Beta pre 19 minutajoš 9 povezanih