Povezane vesti
Predozirala se!
Mondo 24.07.2018
Pevačica, koja je javno govorila u borbi sa zavisnošću, u bolnici je pošto se predozirala heroinom. Foto: Instagram/ddlovato Pevačica Demi Lovato (25) hitno je hospitalizovana u utorak, preneli su američki mediji. Portal " TMZ" piše da se nekadašnja… »
Demi Lovato “stabilno” nakon što se predozirala heroinom
Tračara 24.07.2018
Demi Lovato primljena je u bolnicu nakon što se predozirala heroinom, javljaju večeras američki mediji. Njeno stanje je sada stabilno. Portal TMZ piše da je 25-godišnja pevačica prebačena u bolnicu iz svog doma u Holivudu i da je trenutno na terapiji… »
Vesti dana »

Ostavljate dete vaspitačici, ono plače, a vama se srce cepa! Stručnjaci kažu - to je dobro: Sve o privikavanju na vrtić i ključnim greškama roditelja
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana

"Prvog septembra ćemo doći na posao, dalje okolnosti su nepredvidive": Da li će nova školska godina početi "normalno i svečano" ili uz "ritualni štrajk"
Blic pre 58 minutajoš 1 povezana

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 8 satijoš 1 povezana