Povezane vesti

U mestu koje je zahvatio požar bilo dvoje srpskih državljana, izgoreo im automobil

U mestu koje je zahvatio požar bilo dvoje srpskih državljana, izgoreo im automobil

Radio 021 25.07.2018
U požarima u Grčkoj nema povređenih ni nestalih srpskih državljana, rekao je ambasador Srbije u Atini Dušan Spasojević i istakao da je u mestu Lutraki, gde ima srpskih turista, situacija mirna. Ambasador je naveo da nema razloga za paniku. "Mi smo… »
Spasojević: Nema povređenih Srba u požarima u Grčkoj

Spasojević: Nema povređenih Srba u požarima u Grčkoj

Dnevnik 25.07.2018
ATINA: U požarima u Grčkoj nema povređenih ni nestalih srpskih državljanina, rekao je večeras ambasador Srbije u toj zemlji Dušan Spasojević i istakao da je u mestu Lutraki gde ima srpskih turista situacija mirna. "Nema razloga za paniku, mi smo… »
Požari kod Atine: Broj žrtava nastavlja da raste, spasioci pronašli izgorela tela dece u zagrljaju roditelja (foto, video)

Požari kod Atine: Broj žrtava nastavlja da raste, spasioci pronašli izgorela tela dece u zagrljaju roditelja (foto, video)

Blic 25.07.2018
Najmanje 80 ljudi poginulo je u šumskim požarima koji bukte u okolini Atine već tri dana, saopštila je danas grčka vatrogasna služba. Povređeno je najmanje 187 osoba, uključujući 23 dece, dok broj nestalih još uvek nije utvrđen. Nadležne… »
Snimci mogući dokaz da su požari u Grčkoj podmetnuti (VIDEO)

Snimci mogući dokaz da su požari u Grčkoj podmetnuti (VIDEO)

Vesti online 25.07.2018
Na društvenim mrežama pojavili se snimci za koje neki grčki mediji navode da bi možda mogli biti dokaz da je bar jedan požar u Grčkoj podmetnut. U katastrofalnim požarima koji su pogodili predgrađa Atine, prema poslednjim informacijama, stradalo… »
Ekskluzivno! Evo dokaza da su požari podmetnuti! Grk ulovio piromana: Upalio je 3 vatre ispred mene! Evo ga opet, upalio je…

Ekskluzivno! Evo dokaza da su požari podmetnuti! Grk ulovio piromana: Upalio je 3 vatre ispred mene! Evo ga opet, upalio je…

Kurir 25.07.2018
Grk Jorgos Mitropulos prijavio je policiji piromana koji je na njegove oči podmetnuo nekoliko požara. Mitropulos je piromana uočio u Maratiji i neko vreme ga pratio, a paralelno je razgovarao s policijom i prenosio im svaki detalj svoje potere… »
Grčke vlasti strahuju da je broj žrtava veći (video)

Grčke vlasti strahuju da je broj žrtava veći (video)

Dnevnik 25.07.2018
BEOGRAD: Uzroci katastrofalnog požara u predgrađima Atine, koji je odneo najveći broj žrtava, zvanično do sada 74 i vuše od 180 povređenih, tek će se utvrđivati, a grčke vlasti strahuju da bi broj mogao biti veći s obzirom na to da se oko 200… »
Porodica bežeći od vatre uletela u more: Plivali smo sve dalje dok nas voda nije uzela pod svoje! Mi smo se spasli, ali majka…

Porodica bežeći od vatre uletela u more: Plivali smo sve dalje dok nas voda nije uzela pod svoje! Mi smo se spasli, ali majka…

Kurir 25.07.2018
Spasilačke ekipe na jugu Grčke nastavile su pretragu spaljenih kuća i automobila u potrazi za onima koji se vode kao nestali. U požarima koji su zahvatili oblasti oko Atine život je, prema najnovijim informacijama, izgubilo 79 osoba. EVO DOKAZA DA SU… »
I dalje aktivni požari u Grčkoj

I dalje aktivni požari u Grčkoj

Vesti online 25.07.2018
Požari u Kineti i Kalitehnopulisu na Atiki već treći dan tinjaju, prenosi agencija ANA. U Kineti, požari se šire na dva fronta - jedan prema Agioi Teodoroi i drugi prema Alepohori, a stanovnicima su lokalne vlasti još u utorak savetovali da se… »
"Plivali smo dalje i dalje od vatre dok nas more nije uzelo pod svoje. Mi smo se spasli, ali majka i sin su samo nestali pod…

"Plivali smo dalje i dalje od vatre dok nas more nije uzelo pod svoje. Mi smo se spasli, ali majka i sin su samo nestali pod…

Blic 25.07.2018
Stravični požari izbili su u ponedeljak u blizini grčke prestonice, a broj povređenih i tragično stradalih, iz sata u sat raste. Jedan od spasenih jeste i Nikos Stavrinidis koji je za "Vašington post" ispričao kako su on i njegova supruga došli u… »

Vesti dana »