Povezane vesti
Najveće otkriće naučnika otkad istražuju Mars: Pronađeno jezero sa vodom dugo 20 kilomerata! (foto, video)
Kurir 25.07.2018
Naučnici su pronašli tekuću vodu na Marsu. Reč je o jezeru, koje se nalazi ispod južne polarne ledene kape Crvene planete, a prečnik mu je oko 20 kilometara. Naučnici više od četiri decenije tragaju za tekućom vodom na Marsu jer bi u njoj možda… »
Mars skriva jezero? Otkriveni dokazi o ključnim uslovima za razvoj života na Crvenoj planeti
Blic 25.07.2018
Duboko ispod leda na južnom polu Marsa naučnici su otkrili nagoveštaje skrivenog jezera u kome možda ima vode tokom cele godine, što je ključni uslov neophodan za razvoj života. Napredni satelitski radar detektovao je ogromnu anomaliju - jezero… »
Život na Marsu? Evo šta su naučnici otkrili!
Mondo 25.07.2018
Naučnici su otkrili podzemno jezero slane vode na južnom polu na Marsu, javljaju svetski mediji. Voda je otkrivena radarom i nalazi se 1,6 kilometara ispod površine prekrivene ledom. Voda se nalazi ispod južnog pola crvene planete, prenosi Russia… »
Vesti dana »
„Sretnimo se na Sretenje“ na Lepeničkom bulevaru, studenti pozivaju na 15 sati blokade
Glas Šumadije pre 2 satajoš 14 povezanih
Studenti u nedelju na više sati blokiraju naplatnu rampu na auto-putu Niš-Beograd
Danas pre 7 minutajoš 43 povezane