Povezane vesti
Pompeo: SAD nikada neće priznati rusko pripajanje Krima
Al Jazeera 25.07.2018
Američki državni sekretar pozvao je Rusiju da 'okonča svoju okupaciju Krima', koji je Rusija anektirala 2014. godine. Državni sekretar SAD-a Mike Pompeo izjavio je danas da SAD nikada neće priznati rusko pripajanje Krima i da će nastaviti da insistiraju… »
"SAD nikada neće priznati rusko pripajanje Krima"
Vesti online 25.07.2018
Državni sekretar SAD Majk Pompeo izjavio je da SAD nikada neće priznati rusko pripajanje Krima i da će nastaviti da insistiraju na tome da se povratiti teritorijalni integritet Ukrajine. Pompeo je poručio da će SAD ostati verne dugogodišnjem principu… »
Pompeo: SAD nikada neće priznati pripajanje Krima
N1 Info 25.07.2018
Državni sekretar SAD Majk Pompeo rekao je da SAD nikad neće priznati rusko pripajanje Krima i nastaviće da insistira na tome da se ponovo uspostavi teritorijalni integritet Ukrajine. U saopštenju koje je objavio Stejt department Pompeo je rekao da će se… »
Pompeo: SAD neće priznati pripajanje Krima
Novi magazin 25.07.2018
Državni sekretar SAD Majk Pompeo rekao je da SAD nikad neće priznati rusko pripajanje Krima i nastaviće da insistira na tome da se ponovo uspostavi teritorijalni integritet Ukrajine. U saopštenju koje je danas objavio Stejt department Pompeo je rekao da… »
Vesti dana »
Udruženja poljoprivrednika i danas blokiraju puteve na više lokacija
RTV pre 45 minutajoš 30 povezanih
Statistika: Nastavlja se drastičan pad broja živorođenih i porast broja umrlih
Beta pre 1 satjoš 18 povezanih
Trampovo obraćanje Kongresu: Vika, izbacivanja, hokejaši i najduži govor u istoriji
BBC News pre 2 satajoš 24 povezane
Bivša direktorka Pete beogradske gimnazije, Danka Nešović, nova pomoćnica ministra prosvete
Newsmax Balkans pre 10 minutajoš 9 povezanih





