Povezane vesti
Bujice u kraljevačkim selima, u V.Banji izlila se Gračačka reka
Studio B 26.07.2018
Kraljevačka sela Kamenica, Vraneši i Vrba ponovo su večeras pogođena bujičnim poplavama. Sela i zaseoci u Gokčanici kod Ušća ponovo su odsečeni od sveta, a na području opštine Vrnjacka Banja, u selu Gračac, izlila se Gračacka reka, javlja RTS. „Bujice su… »
U poplavama uništena sela kod Kraljeva: Stradao i Hram Svetog Save, domaćinstva odsečena od sveta, urnisani putevi (video)
Telegraf 26.07.2018
Bujične poplave, zahvatile su i naseljena mesta Gračac, Otroci i Rsavci, Kraljevačka sela Kamenica, Vraneši i Vrba ponovo su pogođena bujičnim poplavama. Sela i zaseoci u Gokčanici kod Ušća ponovo su odsečeni od sveta, a na području opštine Vrnjačka… »
Vesti dana »
Ko je glavni pretendent za sticanje vlasništva u NIS-u: Emiratska firma ADNOC sve bliža kupovini, preneo FT
Euronews pre 37 minutajoš 21 povezana
Da li zbog rasta tražnje za evrom ovlašćene menjačnice mogu da podignu kurs
Biznis i finansije pre 2 satajoš 9 povezanih
Čak 14 žarišta u Beogradu, od januara zaraženo više od 400 dece: Kako da prepoznate dečje gliste, koji su simptomi i kako se leče
Danas pre 2 satajoš 3 povezane
Stefanović (SSP): Vučićeva ideja o ulasku Zapadnog Balkana u EU zvuči neverovatno
Beta pre 7 minutajoš 23 povezane



