Povezane vesti

Partizan na mišiće, sa minimalcem u Litvaniju!

Partizan na mišiće, sa minimalcem u Litvaniju!

Sportske.net 26.07.2018
Litvanski predstavnik namučio je vicešampiona Srbije u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Partizan u revanš nosi minimalnu prednost. Vicešampion Srbije savladao je litvanski Trakai u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu… »
Kvalifikacije za Ligu Evrope kraj: Partizan - Trakai 1:0, Spartak - Sparta 2:0, Makabi - Radnički 2:0

Kvalifikacije za Ligu Evrope kraj: Partizan - Trakai 1:0, Spartak - Sparta 2:0, Makabi - Radnički 2:0

Večernje novosti 26.07.2018
Blistava noć Spartaka i pobeda protiv Sparte - 2:0. Partizan minimalnim rezultatom savladao Trakai - 1:0, dok je Radnički poražen u Tel Avivu od Makabija - 2:0. Fudbaleri Partizana pobedili su u Beogradu litvanski Trakai 1:0 (0:0) u prvom meču 2. kola… »
Kvalfikacije za LE: Makabi u Niš dolazi sa velika dva gola prednosti

Kvalfikacije za LE: Makabi u Niš dolazi sa velika dva gola prednosti

Hot sport 26.07.2018
U prvom meču 2. kola kvlafikacija za Ligu Evrope Makabi je u Tel Avivu savladao Radnički iz Niša 2:0 (0:0). Došao je Radnički u Tel Aviv sa željom da ne primi gol, ali će četa Nenada Lalatovića na Čairu morati da juri dva gola prednosti… »
LE - Radnički izdržao poluvreme, Rajko i drugovi nose "najopasniji rezultat" u Niš

LE - Radnički izdržao poluvreme, Rajko i drugovi nose "najopasniji rezultat" u Niš

Sportske.net 26.07.2018
Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Makabi u drugom delu slomio otpor Nišlija. Prikazala se ekipa Nenada Lalatovića u lepom svetlu publici u Izraelu, ali nije bila kadra da ostvari… »
Sad ostaje nada u krcati Čair: Živković nije mogao sam, Kjartanson zakucao Nišlije! (video)

Sad ostaje nada u krcati Čair: Živković nije mogao sam, Kjartanson zakucao Nišlije! (video)

Mozzart sport 26.07.2018
Nišlije poražene od Makabija u Netanji - 0:2. Sad ostaje nada u krcati Čair i ništa više... Međutim, ako žele da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope fudbaleri Radničkog iz Niša moraće da pruže mnogo, mnogo više u sudaru sa… »
Nenad Lalatović: Ja sam stavio Rajkovića na gol Crvene zvezde

Nenad Lalatović: Ja sam stavio Rajkovića na gol Crvene zvezde

Hot sport 26.07.2018
Radnički iz Niša posle 35 godina igra u Evropi. Nakon Gzire, pred Nišlijama je težak ispit. Makabi iz Tel Avia, tim protiv koga je Radnički igrao pre 68 godina, tada je slavio Makabi sa 3:2. Trener Nenad Lalatović ulogu favorita prepušta Makabiju… »
Radnički u problemu pred Makabi, biće promena u timu!

Radnički u problemu pred Makabi, biće promena u timu!

Sportske.net 26.07.2018
Bez obzira na sve, Nišlije u Izrael otišle bez "bele zastave". Fudbalere Radničkog iz Niša večeras očekuje najbitnija evropska utakmica posle 35 godina pošto će se u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu Evrope sastati sa Makabijem iz Tel… »
Ivić vs Lalatović - Radnički bez četvorice u Tel Avivu

Ivić vs Lalatović - Radnički bez četvorice u Tel Avivu

Mozzart sport 26.07.2018
"Verujem da ćemo u Niš doneti rezultat koji će nam dati nadu da uz pun Čair možemo da načinimo podvig i prođemo u treće kolo", rekao je strateg srpskog predstavnika. Letom iz prestonice, ekspedicija niškog Radničkog otputovala je juče u Izrael… »
Radnički oslabljen protiv Makabija u Tel Avivu

Radnički oslabljen protiv Makabija u Tel Avivu

Večernje novosti 26.07.2018
Radnički iz Niša otputovao je u Tel Aviv da se što bolje suprotstavi favoritu Makabiju u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope (19.00 na RTS 2) i pokuša da posle 35 godina nastavi evropsku priču. RADNIČKI iz Niša otputovao je u Tel Aviv da se… »

Vesti dana »