Povezane vesti
Predstavljen projekat revitalizaciji Begeja vredan 14 miliona evra
Novi magazin 26.07.2018
Projekat "Revitalizacija navigacione infrastrukture kanala Begej" predstavljen je danas u Novom Sadu.Taj četvorogodišnji posao će koštati 13,85 miliona evra, od čega će EU dati skoro 12 iz Interreg-IPA Programa prekogranične saradnje Srbije s Rumunijom… »
Za revitalizaciju Begeja projekat vredan 14 miliona evra
Dnevnik 26.07.2018
NOVI SAD: Ministarka za evropske integracije u Vladi Republike Srbije Jadranka Joksimović i potpredsednik Pokrajinske vlade Đorđe Milićević otvorili su danas konferenciju, na kojoj je predstavljen projekat „Revitalizacija navigacione infrastrukture… »
Predstavljen projekat "Revitalizacije navigacione infrastrukture kanala Begej"
RTS 26.07.2018
Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović i potpredsednik Pokrajinske vlade Đorđe Milićević otvorili su konferenciju na kojoj je predstavljen projekat "Revitalizacija navigacione infrastrukture kanala Begej", koji je finansiran iz Interreg –… »
Vesti dana »
Bela kuća: slanje evropskih trupa na Grenland neće uticati na stav Trampa
Politika pre 5 minutajoš 28 povezanih
Senat odbio prigovor Jelene Kleut, profesorka ostaje bez posla - najavljena žalba Upravnom sudu (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 33 povezane
Pavlović: MOL bi mogao da kupi maloprodajnu mrežu, a ADNOC Rafineriju
Bloomberg Adria pre 40 minutajoš 66 povezanih





