Povezane vesti
Predsednik Kine: Svet mora potpuno da odbaci protekcionizam
Blic 26.07.2018
Predsednik Kine Si Đinping pozvao je danas lidere članica BRIKS-a da potpuno odbace protekcionizam i oslobode ogromne potencijale za ekonomsku saradnju. Si je, drugog dana godišnjeg samita BRIKS-a, koji okuplja Brazil, Rusiju, Indiju, Kinu i… »
Rusija i Kina žele jaču ekonomsku saradnju zemalja BRIKS
Novi magazin 26.07.2018
Predsednici Kine i Rusije, Si Djinping i Vladimir Putin, govorili su danas u okolnostima trgovinskog rata sa SAD o potrebi "jačanja" saradnje izmedju zemalja grupe BRIKS - nazvane po početnim slovima naziva Brazila, Rusije, Indije, Kine i Južne Afrike… »
Si Đinping o trampovim carinama: Svet bira između saradnje ili sukoba
Kurir 26.07.2018
JOHANESBURG - Svet se suočava sa izborom između saradnje ili sukoba, izjavio je danas kineski predsednik Si Đinping na samitu članica BRIKS u prestonici Južne Afrike, komentarišući trgovinski spor sa SAD. Tramp je prethodno optužio Kinu da se… »
Vesti dana »

(Uživo) Predsednik Srbije Vučić na obeležavanju Dana sećanja na stradale u NATO agresiji
IndeksOnline pre 1 satjoš 44 povezane

Lekar i vođa opozicione grupe Dragan Milić tvrdi da je pucano na njegov stan u Nišu
BBC News pre 2 satajoš 74 povezane