Povezane vesti

Olga Danilović napravila čudo: Srušila 10. igračicu sveta i ušla u polufinale WTA turnira!

Olga Danilović napravila čudo: Srušila 10. igračicu sveta i ušla u polufinale WTA turnira!

Telegraf 27.07.2018
Mlada talentovana teniserka gazi sve redom. Najbolja srpska mlada teniserka 17- godišnja Olga Danilović plasirala se u prvo WTA polufinale u karijeri savladavši u Moskvi 10. teniserku sveta Nemicu Juliju Gergeš 6:3, 6:3, što je Olgina najveća pobeda… »
Dugi koraci Olge Danilović

Dugi koraci Olge Danilović

Politika 27.07.2018
Pobedom u Moskvi nad desetom igračicom sa svetske liste Julijom Gerges (6:3, 6:3), naša sedamnaestogodišnja teniserka ušla u prvo VTA polufinale u karijeri. Sedamnaestogodišnja Olga Danilović ušla je u polufinale turnira u Moskvi ubedljivom pobedom… »
Olga Danilović nakon velike pobede: Mama mi je kupila kartu za povratak kući

Olga Danilović nakon velike pobede: Mama mi je kupila kartu za povratak kući

Hot sport 27.07.2018
Srpska teniserka uspela je da pobedi 10. igračicu sveta Juliju Gerges. Ovo će ujedno biti i njeno prvo WTA polufinale u karijeri. Lako je Srpkinja došla do polufinala turnira u Moskvi, nakon što je u dva seta savladala Nemicu. – Velika pobeda… »
Olga posle trijumfa karijere: Majka mi je već kupila povratne karte...

Olga posle trijumfa karijere: Majka mi je već kupila povratne karte...

Mozzart sport 27.07.2018
Međutim, pozvao me je trener i rekao da sam „srećni gubitnik“, poručila srpska teniserka. Olga Danilović je ostvarila najveću pobedu u dosadašnjem toku karijere, a nakon trijumfa nad polufinalistkinjom Vimbldona Julijom Gerges i plasmana u… »
Prva reakcija Olge Danilović posle velike pobede, ugleda se na najboljeg!

Prva reakcija Olge Danilović posle velike pobede, ugleda se na najboljeg!

Sportske.net 27.07.2018
Srpska teniserka Olga Danilović rekla je danas da je neverovatan osećaj plasirati se u polufinale WTA turnira, što joj je najveći uspeh u karijeri. Olga Danilović se plasirala u polufinale WTA turnira u Moskvi, pobedom nad 10. teniserkom sveta… »
Olga Danilović u polufinalu WTA turnira u Moskvi

Olga Danilović u polufinalu WTA turnira u Moskvi

Danas 27.07.2018
Mlada srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u polufinale WTA turnira u Moskvi, pošto je danas u četvrtfinalu priredila veliko iznenađenje pobedivši desetu igračicu sveta Nemicu Juliju Gerges u dva seta, sa 6:3, 6:3. Današnji dan Olga će… »
Kakva olga, sjajna olga: Srpkinja došla do najveće pobede u karijeri izbacivši 10. igračicu sveta

Kakva olga, sjajna olga: Srpkinja došla do najveće pobede u karijeri izbacivši 10. igračicu sveta

Hot sport 27.07.2018
Mlada srpska teniserka pobedom protiv Julije Gerges napravila je najveći podvig u dosadašnjoj karijeri. Olga Danilović koja je 2001. godište predstavlja veliku nadu domaćeg tenisa. Ovo je prvi trijumf naše teniserke protiv neke rivalke iz top 10… »
Olga: Bez velike taktike, igrala sam svoju igru

Olga: Bez velike taktike, igrala sam svoju igru

Mondo 27.07.2018
Talentovana srpska teniserka nada se da će i u polufinalu turnira u Moskvi uspeti da pruži maksimum. Olga Danilović u petak je napravila veliko iznenađenje, pobedivši u dva seta Nemicu Juliju Gerges, trenutno 10. teniserku sveta. Nikada u karijeri… »
Olga Danilović: Igrala sam protiv jedne od najboljih

Olga Danilović: Igrala sam protiv jedne od najboljih

N1 Info 27.07.2018
Mlada srpska teniserka Olga Danilović istakla je na konferenciji za medije posle velike pobede nad Julijom Gerges u četvrtfinalu WTA turnira u Moskvi da je savladala jednu od najboljih igračica na svetu. Danilovićeva, koja je 187. igračica na WTA… »
Olga Danilović savladala 10. teniserku sveta

Olga Danilović savladala 10. teniserku sveta

Radio 021 27.07.2018
Olga Danilović ostvarila je najveću pobedu u karijeri, pošto je savladala 10. teniserku sveta Juliju Gerges iz Nemačke 6:3, 6:3 za polufinale turnira u Moskvi. Sedamnaestogodišnja teniserka, koja je u glavni žreb ušla kao "srećni gubitnik"… »
Bravo lutko! Olga Danilović bolja od desete igračice sveta

Bravo lutko! Olga Danilović bolja od desete igračice sveta

Mozzart sport 27.07.2018
Naša teniserka se plasirala u polufinale turnira u Moskvi posle trijumfa nad prvim nosiocem Julijom Gerges – 2:0. Supertalentovana srpska teniserka Olga Danilović plasirala se danas u polufinale turnira u Moskvi pošto je savladala prvog nosioca… »
Najveća pobeda u karijeri Olge Danilović, srušila Juliju Gerges u Moskvi

Najveća pobeda u karijeri Olge Danilović, srušila Juliju Gerges u Moskvi

Sportski žurnal 27.07.2018
Ćerka proslavljenog srpskog košarkaša Predraga Danilovića obezbedila je u prvo VTA polufinale u karijeri, gde će igrati sa Beloruskinjom Aleksandrom Sasnovič (42. na svetu). What a win! Olga Danilovic reaches her first ever #WTA semifinal with a… »
Olga Danilović čini čuda: Srušila 10. na svetu!

Olga Danilović čini čuda: Srušila 10. na svetu!

Mondo 27.07.2018
Mlada srpska teniserka zabeležila rezultat karijere pobedom nad Julijom Gerges i plasmanom u polufinale turnira u Moskvi. Olga Danilović blista na turniru u Moskvi. Mlada srpska teniserka ostvarila je još jednu pobedu, i to najveću u karijeri! U… »
Junakinja dana - Pogledajte Olgin odlučujući poen za najveću pobedu u karijeri!

Junakinja dana - Pogledajte Olgin odlučujući poen za najveću pobedu u karijeri!

Sportske.net 27.07.2018
Srpska teniserka krupnim koracima grabi ka svetskom vrhu. Pobedom nad 10. teniserkom sveta, Nemicom Julijom Gerges na turniru u Moskvi, 17-godišnja Olga Danilović danas je ostvarila svoj, ali i najveći uspeh svih njenih vršnjakinja u profesionalnom… »
Bravo Olga!

Bravo Olga!

Vesti online 27.07.2018
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u polufinale WTA turnira u Moskvi. U četvrtfinalu je bila bolja od prvog nosioca, Nemice Julije Gerges, desete teniserke sveta, rezultatom 6:3, 6:3 posle 77 minuta. Protivnica Olge Danilović, 187. na WTA… »

Vesti dana »