Povezane vesti

Tramp pristao: Dolazim u Moskvu!

Tramp pristao: Dolazim u Moskvu!

Vesti online 27.07.2018
"Predsednik SAD Donald Tramp pristao je da dođe u Moskvu", saopštila je portparolka Bele kuće Sara Sanders, prenosi agencija Rojters. "Predsednik Tramp se nada da će videti predsednika Rusije Vladimira Putina u Vašingtonu posle 1. januara sledeće… »
Bela kuća: Tramp otvoren za posetu Moskvi kad ga Putin pozove

Bela kuća: Tramp otvoren za posetu Moskvi kad ga Putin pozove

Kurir 27.07.2018
Bela kuća je danas saopštila da je američki predsednik Donald Tramp "otvoren za posetu Moskvi" čim dobije "formalni poziv" od ruskog predsednika Vladimira Putina, a to saopštenje je izdato nakon što je Putin danas poručio da je spreman za novi… »
Bela kuća: Tramp je spreman da poseti Rusiju

Bela kuća: Tramp je spreman da poseti Rusiju

Blic 27.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp spreman je da poseti Moskvu čim primi formalni poziv, saopštila je Bela kuća. Saopštenje je usledilo nakon što je ruski predsednik Vladimir Putin rekao da je pozvao američkog predsednika da dođe u Moskvu. -… »
Bela kuća: Tramp otvoren za posetu Moskvi

Bela kuća: Tramp otvoren za posetu Moskvi

Novi magazin 27.07.2018
Bela kuća saopštila je danas da je američki predsednik Donald Tramp otvoren za posetu Moskvu pošto mu je ruski kolega Vladimir Putin uputio poziv. "Spremni smo da pozovemo Trampa u Moskvu. Dobio je poziv, pričao s njim o tome. Ja sam spreman da idem… »
Tramp otvoren za posetu Moskvi, očekuje Putina u Vašingtonu

Tramp otvoren za posetu Moskvi, očekuje Putina u Vašingtonu

N1 Info 27.07.2018
Bela kuća saopštila je da je američki predsednik Donald Tramp otvoren za posetu Moskvu pošto mu je ruski kolega Vladimir Putin uputio poziv. "Spremni smo da pozovemo Trampa u Moskvu. Dobio je poziv, pričao sam s njim o tome. Ja sam spreman da idem u… »
Putin:Tramp ispunjava obećanja, spreman sam za novi sastanak

Putin:Tramp ispunjava obećanja, spreman sam za novi sastanak

Blic 27.07.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin pohvalio je danas posvećenost predsednika SAD Donalda Trampa ispunjavanju obećanja datih tokom predizborne kampanje, i poručio da je spreman za novi sastanak sa njim, bilo u Vašingtonu ili u Moskvi. Putin je rekao da je… »
Putin: Spreman da idem u Vašington, Tramp pozvan u Moskvu

Putin: Spreman da idem u Vašington, Tramp pozvan u Moskvu

N1 Info 27.07.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da je spreman da ide u Vašington da se sastane s Donaldom Trampom i dodao da je američkog kolegu pozvao u Moskvu. "Spremni smo da pozovemo Trampa u Moskvu. Dobio je poziv, pričao s njim o tome. Ja sam spreman… »
Putin pozvao Trampa u Moskvu

Putin pozvao Trampa u Moskvu

Danas 27.07.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin je 27. jula rekao da je u Moskvu pozvao američkog predsednika Donalda Trampa i da su on i Tramp spremni za buduće samite. Ali, kako prenosi Radio Slobodna Evropa, Putin je dodao i da uslovi moraju biti posloženi da bi se… »
Putin: Evo šta je Trampov najveći plus

Putin: Evo šta je Trampov najveći plus

Vesti online 27.07.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da je najveći plus američkog lidera Donalda Trampa to što nastoji da ispuni svoja obećanja, pre svega kada je reč o sopstvenim biračima. - To je specifičnost aktuelnog američkog predsednika, s obzirom… »

Vesti dana »