Povezane vesti

Vučić: 9 MiG-ova 29 u vazduhu do novembra; Vojska ostaje bez jednog Erbasa H145M u korist Policije

Vučić: 9 MiG-ova 29 u vazduhu do novembra; Vojska ostaje bez jednog Erbasa H145M u korist Policije

Tango Six 29.07.2018
Vojska Srbije i njeno RV i PVO najverovatnije ostaju bez jednog Erbasovog helikoptera H145M koji će biti prebačen u Helikoptersku jedinicu MUP-a Srbije, nastavlja se planiranje nabavke jurišnih helikoptera Mil Mi-35 a očekuje se da najviše devet… »
Vučić: Do kraja godine najmanje osam ili devet "migova 29" na nebu

Vučić: Do kraja godine najmanje osam ili devet "migova 29" na nebu

RTS 29.07.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će pre kraja godine u upotrebi u Vojsci Srbije biti najmanje osam ili devet aviona "mig 29". Ističe da će Srbija nabaviti devet novih "Erbasovih" helikoptera H145M, ali i još tri Mi-17 i četiri Mi-35… »
Novo naoružanje na vežbi gađanja u Nikincima

Novo naoružanje na vežbi gađanja u Nikincima

RTS 29.07.2018
Na poligonu Nikinci je, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, održana pokazna vežba gađanja iz streljačkog naoružanja, koje koristi Vojska Srbije, ali i koje je u razvoju. Vežbi u Nikincima, pored predsednika Srbije, prisustvovali su i… »
"Iznenadna" pokazna vežba Vojske Srbije u Nikincima

"Iznenadna" pokazna vežba Vojske Srbije u Nikincima

N1 Info 29.07.2018
Na poligonu Nikinci danas je izvedena pokazna vežba gađanja iz streljačkog naoružanja koje koristi Vojska Srbije, ali i onoga koje je tek u razvoju. Vežbi su prisustvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ministar odbrane Aleksandar Vulin… »
Vučić: Zastupam jedino interese Srba i Srbije

Vučić: Zastupam jedino interese Srba i Srbije

RTS 29.07.2018
Ne zastupam albanske interese, već interese Srba i Srbije, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Ističe da će izaći sa idejama za koje misli da su najbolje za budućnost naše zemlje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da u… »
Vučić u nikincima: Svako ko pomisli da krene na Srbiju da proguta knedlu; Makron i Putin pre kraja godine u Srbiji (foto)

Vučić u nikincima: Svako ko pomisli da krene na Srbiju da proguta knedlu; Makron i Putin pre kraja godine u Srbiji (foto)

Večernje novosti 29.07.2018
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje pokaznoj vežbi gađanja iz streljačkog naoružanja, na poligonu Nikinci. Na poligonu Nikinci danas je, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, počela pokazna vežba gađanja iz… »
Vučić o bezbednosnoj situaciji u državi: Beograd i Srbija neće biti poligon za obračun narko-klanova!

Vučić o bezbednosnoj situaciji u državi: Beograd i Srbija neće biti poligon za obračun narko-klanova!

Kurir 29.07.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se danas na procenu bezbednosne situacije u zemlji, nakon ubistva poznatog advokata Dragoslava Miše Ognjanovića, istakavši da je ona stabilna, ali da ga brine rat klanova oko tržišta narkotika. "Inače… »
Projekat "1.500+": Šta sve ima naša Vojska (video)

Projekat "1.500+": Šta sve ima naša Vojska (video)

Mondo 29.07.2018
Održana pokazna vežba gađanja iz streljačkog naoružanja koje koristi Vojska Srbije, ali i koje je u razvoju. Na poligonu Nikinci i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. .flowplayer .fp-ui .ad-time:before { content: ': ' } Izvor: Tanjug Na poligonu u… »
Vučić: Bezbednosna situacija u Srbiji dobra, brine me rat dva narko-klana

Vučić: Bezbednosna situacija u Srbiji dobra, brine me rat dva narko-klana

Novi magazin 29.07.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je bezbednosna situacija u Srbiji stabilna i "mnogo bolja nego 2001. ili 2010. godine", ali je i izrazio zabrinutost zbog, kako je rekao, rata dva kriminalna klana oko tržišta narkotika… »
Vučić: Imamo neke tragove u slučaju ubistva advokata

Vučić: Imamo neke tragove u slučaju ubistva advokata

N1 Info 29.07.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći o jučerašnjem ubistvu advokata Dragoslava Ognjanovića, rekao je da država mora mnogo brutalnije da se obračuna sa kriminalcima i da policija ima neke tragove u toj istrazi. "Sinoć sam razgovarao s… »
Vučić na pokaznoj vežbi vojske Srbije: Ove godine milijardu evra za naoružanje i vojnu opremu

Vučić na pokaznoj vežbi vojske Srbije: Ove godine milijardu evra za naoružanje i vojnu opremu

Kurir 29.07.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će ove godine biti uloženo više od milijardu evra u naoružanje i vojnu opremu, što je najviše u regionu, ne računajući Rumuniju koja je 2,5 puta veća po broju stanovnika. Na taj način… »

Vesti dana »