Povezane vesti
Dodik: Muslimani bi priznali Kosovo, a zbog Srpske bi bili spremni da uzmu pušku
Sputnik 29.07.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da rešavanje pitanja statusa Kosova ne treba odvajati od pitanja statusa Republike Srpske. „Konačno rešenje formalno gledano jeste i pripada Srbiji. Ali, kao Srbin, i mi koji ovde živimo, i kao… »
Dodik: Muslimani bi priznali Kosovo, a u slučaju RS bi uzeli pušku
Al Jazeera 29.07.2018
Muslimani bi priznali Kosovo, a kada bi pomenuli Republiku Srpsku, odmah bi bili spremni da uzmu pušku, kaže Dodik. Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da rješavanje pitanja statusa Kosova ne treba odvajati od pitanja statusa… »
Dodik:Pitanje statusa Kosova ne odvajati od pitanja Republike Srpske
RTV 29.07.2018
BEOGRAD - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da rešavanje pitanja statusa Kosova ne treba odvajati od pitanja statusa Republike Srpske. "Konačno rešenje formalno gledano jeste i pripada Srbiji. Ali, kao Srbin, i mi koji ovde… »
Vesti dana »
Treći talas napada SAD na Iran, pogođeno 140 ciljeva; Teheran uzvratio u Jordanu, Kuvajtu i Bahreinu
RTS pre 28 minutajoš 35 povezanih
RHMZ povukao hitna upozorenja, u Beogradu zabeležene urbane poplave
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 40 povezanih
VIDEO Ludilo u Edinburgu zbog Norvežana, pogledajte kako su Škoti slavili gol protiv Engleske
Nova pre 2 minutajoš 62 povezane
Đurđević Stamenkovski: Zakon ne suspenduje nijedno pravo, već donosi nove mogućnosti
Radio sto plus pre 2 satajoš 16 povezanih




