Povezane vesti

Zašto je ubijen miša Ognjanović? Ovo su 4 teorije o likvidaciji uglednog beogradskog advokata (uznemirujući foto)

Zašto je ubijen miša Ognjanović? Ovo su 4 teorije o likvidaciji uglednog beogradskog advokata (uznemirujući foto)

Kurir 30.07.2018
Istraga se vodi u više pravaca, Ognjanović je najverovatnije još jedna u nizu žrtava krvavog rata koji bukti između crnogorskih klanova. Posle ubistva poznatog beogradskog advokata Dragoslava Miše Ognjanovića (57) ispred njegove zgrade na Novom… »
U ratu sa lukom bojovićem niko nije bezbedan: Ubice pronašle advokata u stanu u kom je živeo samo dva meseca

U ratu sa lukom bojovićem niko nije bezbedan: Ubice pronašle advokata u stanu u kom je živeo samo dva meseca

Blic 30.07.2018
Ubistvo advokata Dragoslava Ognjanovića (57) - koji ne samo što je bio zastupnik Bojovića i njegovih ortaka već i blizak prijatelj porodice - pokazuje da je obračun sa grupom Luke Bojovića ušao u fazu u kojoj niko nije bezbedan. U ovom trenutku… »
"Tata, sve sam oprostio": Emotivna poruka sina ubijenog advokata u čitulji

"Tata, sve sam oprostio": Emotivna poruka sina ubijenog advokata u čitulji

Blic 30.07.2018
Sin Dragoslava Miše Ognjanovića iz drugog braka, Mihajlo, oprostio se od ubijenog oca emotivnom porukom: "Tata, voleo bih da si tu, da smo se više družili. Sve sam oprostio. Biću hrabar, ti putuj miran", piše u poslednjem pozdravu. Podsetimo, na… »
Tužna poruka sina ubijenog advokata Dragoslava Miše Ognjanovića: Tata, sve sam oprostio, voleo bih da smo se više družili

Tužna poruka sina ubijenog advokata Dragoslava Miše Ognjanovića: Tata, sve sam oprostio, voleo bih da smo se više družili

Kurir 30.07.2018
Sin Dragoslava Miše Ognjanovića iz drugog braka Mihajlo dao je čitulju ubijenom ocu oprostivši se od njega emotivnom porukom. "Tata, voleo bih da si tu, da smo se više družili. Sve sam oprostio. Biću hrabar, ti putuj miran", piše u poslednjem… »
Branilac luke bojovića surovo likvidiran pred sinom: Ubica je viknuo: Mišo! A onda sasuo rafal u njega

Branilac luke bojovića surovo likvidiran pred sinom: Ubica je viknuo: Mišo! A onda sasuo rafal u njega

Kurir 30.07.2018
Dragoslav Ognjanović parkirao automobil nedaleko od svoje zgrade i krenuo ka ulazu. Prema jednoj verziji, ubica je, sakriven iza stuba, doviknuo njegovo ime i zapucao. Napadač maskiran kačketom, koji je u subotu ubio poznatog beogradskog advokata… »
Ubica i dalje na slobodi, štrajk advokata

Ubica i dalje na slobodi, štrajk advokata

Danas 29.07.2018
Likvidiran poznati beogradski advokat Dragoslav Ognjanović, Vučić izjavio da ima više tragova nego u slučaju ubistva "kuma gospodina Bojovića" Na Novom Beogradu, u Ulici Antifašističke borbe, u subotu uveče ubijen je poznati beogradski advokat… »

Vesti dana »