Povezane vesti

Srbin napadnut u Splitu zbog tetovaže: "Ponela me morska atmosfera, skinuo sam majicu i krenuo u šetnju"

Srbin napadnut u Splitu zbog tetovaže: "Ponela me morska atmosfera, skinuo sam majicu i krenuo u šetnju"

Blic 30.07.2018
Aleksandar Gundelj (27), mladić rodom iz Knina koji živi u Subotici, napadnut je fizički krajem nedelje u Splitu tek što je stigao na more, a kao razlog se navodio tetovaža na leđima, na kojoj su ćirilicom ispisane reči cara Lazara i pripadnost… »
Ovo je Srbin koga je usred Splita pretuklo 10 Hrvata: Ustašama zasmetale reči cara Lazara i ćirilica! (foto)

Ovo je Srbin koga je usred Splita pretuklo 10 Hrvata: Ustašama zasmetale reči cara Lazara i ćirilica! (foto)

Pravda 30.07.2018
Aleksandar Gundelj pretučen je pre dva dana na plaži Bačvice kod Splita, zbog tetovaže koju ima na leđima a na kojoj su ispisane reči cara Lazara na ćirilici. Dok je šetao sa drugaricom, opkružilo ga je deset Hrvata koji su mu se obratili rečima… »
Na sebi imao ispisane reči cara Lazara: Ovo je Srbin koga je usred Splita fizički napalo deset Hrvata!

Na sebi imao ispisane reči cara Lazara: Ovo je Srbin koga je usred Splita fizički napalo deset Hrvata!

Večernje novosti 29.07.2018
Aleksandar Gundelj pretučen je pre dva dana na plaži Bačvice kod Splita, zbog tetovaže koju ima na leđima a na kojoj su ispisane reči cara Lazara na ćirilici. Aleksandar Gundelj pretučen je pre dva dana na plaži Bačvice kod Splita, zbog… »

Vesti dana »