Povezane vesti

Odgovor lukinog oca na pismo iz zatvora: Znam zašto ga je Milićev baš sad napisao! Za njega imam samo jedno pitanje

Odgovor lukinog oca na pismo iz zatvora: Znam zašto ga je Milićev baš sad napisao! Za njega imam samo jedno pitanje

Kurir 30.07.2018
Luke Jovanovića, koga je pre četiri godine "kantrimenom" pregazio Marko Milićev, ističe da mu nije jasno zašto se krije ime vlasnika automobila kojim je ubijen njegov sin. Voleo bih da se vidim sa Markom Milićevim kada izađe iz zatvora jer me… »
Otac Luke Jovanovića: "Pismo Milićeva kasni četiri godine, a smešno je što ga piše u trenutku kada čeka uslovni otpust"

Otac Luke Jovanovića: "Pismo Milićeva kasni četiri godine, a smešno je što ga piše u trenutku kada čeka uslovni otpust"

Blic 30.07.2018
"Smešno je što Marko Milićev sve ovo piše u trenutku kada treba da se razmatra njegova molba za uslovni otpust. Verovatno je ovim hteo da se izazove taj osećaj da se kaje, da bi eventualno uticao na odluku, jer šta je čekao četiri godine?", kaže… »
Sramno pismo vozača "kantrimena" iz zatvora: Marko Milićev: "Svakom može da se desi" da pregazi mladića i ubije ga iz…

Sramno pismo vozača "kantrimena" iz zatvora: Marko Milićev: "Svakom može da se desi" da pregazi mladića i ubije ga iz…

Blic 30.07.2018
Marko Milićev (38), koji je osuđen na četiri i po godine zatvora jer je u julu 2014. „mini-kantrimenom“ udario na Brankovom mostu, i na licu mesta usmrtio mladića Luku Jovanovića (21), poslao je iz zatvora sramno pismo čijih je 90 odsto… »
Milićev prekinuo ćutnju dugu 4 godine! Rešio da obelodani Sve: Hoću da razgovaram sa ocem Luke Jovanovića!

Milićev prekinuo ćutnju dugu 4 godine! Rešio da obelodani Sve: Hoću da razgovaram sa ocem Luke Jovanovića!

Kurir 30.07.2018
Marko Milićev (38), koji je osuđen na četiri i po godine zatvora jer je u julu 2014. „mini-kantrimenom“ izazvao saobraćajnu nesreću na Brankovom mostu, posle koje je preminuo Luka Jovanović (21), iz požarevačkog zatvora Zabela ekskluzivno za… »
Prva ispovest marka milićeva iz zabele: Kaznu sam prihvatio i izdržavam je časno!

Prva ispovest marka milićeva iz zabele: Kaznu sam prihvatio i izdržavam je časno!

Kurir 30.07.2018
Marko Milićev (38), koji je osuđen na četiri i po godine zatvora jer je u julu 2014. „mini-kantrimenom“ izazvao saobraćajnu nesreću na Brankovom mostu, posle koje je preminuo Luka Jovanović (21), iz požarevačkog zatvora Zabela ekskluzivno za… »

Vesti dana »