Повезане вести
Лепосавић и Лешак за Прешево и део Бујановца?
Југмедиа 30.07.2018
Косовска страна планира да “погура” идеју размене територија са Србијом, пише “Коха диторе”, а преноси “ Телеграф”. Извори листа “ Коха диторе”, блиски овим дешавањима, навели су да је опција да се северне општине Косова… »
Путин воли да га светски лидери чекају: На састанак са једним човеком никада није закаснио (инфографика)
Телеграф 30.07.2018
До сада су састали дванаест пута. Руског председника Владимира Путина прати репутација да воли да га други чекају, па тако светске лидере оставља на чекању и по неколико часова. Та Путинова пракса спомиње се још од 2003… »
Нити је Београд данас у тако слабој, нити је Приштина у тако снажној позицији: Ђурић каже да Албанци живе у илузији
Телеграф 30.07.2018
Истиче да председник Александар Вучић и Влада на свим меридијанима указују да ни 1999. ни 2008. на КиМ ништа није решено. Албанци живе у илузији да је међународна слика по питању Косова и Метохије иста као и 1999. када су на… »
Марко Ђурић поручује: Албанци живе у илузији
Србија данас 30.07.2018
Промена околности. Албанци живе у илузији да је међународна слика по питању Косова и Метохије иста као и 1999. када су на небу изнад Србије били авиони НАТО, каже директор Канцеларије за КиМ Марко Ђурић, истичући да нити је… »
Вести дана »
Европски савет и ЕП постигли договор о постепеном укидању увоза руског гаса до 2027. године
Данас пре 45 минутајош 46 повезаних
Министар Селаковић јутрос у ТОК дошао да да изјаву, у пратњи браниоца Ђукановића
Бета пре 16 минутајош 23 повезане
Федерика Могерини пуштена на слободу након испитивања: "Штета по углед ЕУ институција могла би да буде катастрофална"
Блиц пре 50 минутајош 22 повезане
Посланици у Скупштини Србије данас гласају о буџету и још 57 закона и других аката
Бета пре 46 минутајош 14 повезаних




