Povezane vesti

Gradonačelnik primio Danilovićevu: Ona je ponos nacije; Olga: Još nisam svesna šta sam uradila

Gradonačelnik primio Danilovićevu: Ona je ponos nacije; Olga: Još nisam svesna šta sam uradila

Večernje novosti 30.07.2018
Radojičić: Ne sumnjam da će nas i Olga razmaziti i navići na uspehe, baš kao i vaterpolisti. Danilović: Trebaće mi nekoliko dana da pročistim misli. Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić, primio je danas u Starom dvoru mladu teniserku Olgu… »
Bez Olge Danilović na balkonu ispred Skupštine

Bez Olge Danilović na balkonu ispred Skupštine

Vesti online 30.07.2018
Mlada srpska teniserka Olga Danilović, uprkos pozivu, nije došla na doček ispred Skupštine Beograda, uz objašnjenje da za nju ima vremena i da je uspeh vaterpolista daleko značajniji. - Ovo je velika stvar za mene da budem ovde ovako mlada. Još… »
Doček bez Olge: Teniserka nije izašla na balkon, poznato i zbog čega (foto)

Doček bez Olge: Teniserka nije izašla na balkon, poznato i zbog čega (foto)

Hot sport 30.07.2018
Olga Danilović je prošlog vikenda osvojila svoju prvu WTA titulu. Srpska teniserka je trebalo da zbog toga bude dočekana na balkonu ispred gradske skupštine, ali ipak nije. Vaterpolisti su nakon prijema gradonačelnika Beograda Zorana Radojičića… »
Danilović: Pripremala sam se za ovo

Danilović: Pripremala sam se za ovo

Mondo 30.07.2018
Perspektivna srpska teniserka izjavila je da će je trijumf u Moskvi usmeriti ka većim sportskim ciljevima. Olga Danilović izjavila je u ponedeljak, povodom osvajanja prvog WTA turnira, da još nije svesna postignutog uspeha, ali da je spremna da se u… »
Bez Olge na balkonu: Biće vremena za mene

Bez Olge na balkonu: Biće vremena za mene

N1 Info 30.07.2018
Srpska teniserka Olga Danilović zahvalila se na pozivu da se nađe na balkonu Skupštine Grada Beograda tokom dočeka za vaterpoliste. Danilovićeva je u nedelju osvojila prvu titulu u karijeri na WTA turu, pošto je trijumfovala na turniru u Moskvi… »
Olga Danilović u Beogradu: Još uvek nisam spavala, tek ću postati svesna šta sam uradila (foto)

Olga Danilović u Beogradu: Još uvek nisam spavala, tek ću postati svesna šta sam uradila (foto)

Hot sport 30.07.2018
U čast nove teniske nade Olge Danilović upriličena je konferencija za medije i doček u Skupštini grada, a od 20:15h je očekuje i balkon pred srpskim navijačima. Danilovićeva je juče u svom prvom WTA finalu osvojila prvu titulu u seniorskoj… »
Olga: Nisam spavala, nikoga se ne plašim

Olga: Nisam spavala, nikoga se ne plašim

N1 Info 30.07.2018
Mlada srpska teniserka Olga Danilović rekla je po dolasku u Beograd posle trijumfa na turniru u Moskvi da je prerasla juniorske turnire i da se ne plaši nikoga. 17-godišnja Danilovićeva je u nedelju pobedila Ruskinju Anastasiju Potapovu u tri seta i… »
Top 100 na vidiku – Olginih +75 posle Moskve, samo još dve “milenijalke” u 200

Top 100 na vidiku – Olginih +75 posle Moskve, samo još dve “milenijalke” u 200

Mozzart sport 30.07.2018
Sada na 112. mestu WTA liste. Divni dani u životu Olge Danilović! Supertalentovana srpska teniserka se posle osvajanja pehara u Moskvi, prvog na WTA turnirima u karijeri, danas sigurno obradovala i kada je pogledala svetsku rang-listu teniserki. Na… »
Veliki pomak: Olga napredovala 75 mesta na WTA listi

Veliki pomak: Olga napredovala 75 mesta na WTA listi

Hot sport 30.07.2018
Naša teniserka napravila je veliki napredak na novoj WTA listi. Osvajanje turnira u Moskvi uzrok je ovakvog skoka Srpkinje. Naša teniserka je do najvećeg uspeha u karijeri stigla u nedelju , a tim trijumfom Olga Danilović osvojila je 280 bodova i… »
Prati olgu: Laslo Đere napredovao 11 mesta na ATP listi

Prati olgu: Laslo Đere napredovao 11 mesta na ATP listi

Hot sport 30.07.2018
Srpski teniser Laslo Đere ostvario je veliki napredak na danas objavljenoj ATP listi najboljih na svetu. Đere je popravio plasman za 11 pozicija i sada je ponovo medju 100 najboljih, na 90. mestu. Srbija među prvih 100 ima još četiri tenisera. Novak… »
VTA lista: Skok Danilović na 112. mesto posle titule u Moskvi

VTA lista: Skok Danilović na 112. mesto posle titule u Moskvi

Dnevnik 30.07.2018
LONDON: Mlada srpska teniserka Olga Danilović osvajanje prve VTA titule u Moskvi napravila je ogroman skok na listi od 75 mesta i sada je 112. na svetu. Sedamnaestogodišnja Danilović je u Moskvi postala prva koja je došla do NjTA trofeja a da je… »
Olga Danilović napredovala 75 mesta, sada je 112. teniserka sveta

Olga Danilović napredovala 75 mesta, sada je 112. teniserka sveta

Sportski žurnal 30.07.2018
Perspektivna srpska teniserka Olga Danilović ostvarila je veliki napredak na WTA listi posle najvećeg uspeha u karijeri. Danilovićeva je u nedelju osvojila Moskvu, svoj prvi WTA turnir u karijeri, taj trijumf joj je doneo 280 bodova i napredak od čak… »
Laslo Đere napredovao 11 mesta na ATP listi

Laslo Đere napredovao 11 mesta na ATP listi

Beta 30.07.2018
Srpski teniser Laslo Djere ostvario je veliki napredak na danas objavljenoj ATP listi najboljih na svetu. Djere je popravio plasman za 11 pozicija i sada je ponovo medju 100 najboljih, na 90. mestu. Srbija medju prvih 100 ima još četiri tenisera. Novak… »
Đere se vratio u "elitno društvo"

Đere se vratio u "elitno društvo"

Mondo 30.07.2018
Srbija opet ima pet tenisera u top 100 na ATP listi. Foto: Guliver/Getty images/Clive Brunskill Laslo Đere je posle plasmana u polufinale turnira u Gštadu skočio za 11 mesta na najnovijoj ATP listi. Sada je 90. na svetu sa 649 bodova, na samo pet… »
WTA: Olgin džinovski skok, Aleksandra -3

WTA: Olgin džinovski skok, Aleksandra -3

N1 Info 30.07.2018
Srpska teniserka Olga Danilović na novoj WTA listi zabeležila je skok od 75 mesta i sada je na 112. mestu na svetu. Olga je kao “laki luzer“ u Moskvi savladala Šmijedlovu, Kanepi, Gerges, Sasnovič i Anastasiju Potapovu za svoju prvu WTA titulu, i… »
Olgin skok karijere: Na pragu top 100!

Olgin skok karijere: Na pragu top 100!

Mondo 30.07.2018
Mlada srpska teniserka osvajanjem titule u Moskvi napredovala je za 75 mesta na WTA listi i sada je drugi "reket" Srbije. Olga Danilović napravila je ogroman uspeh na turniru u Moskvi, pošto je osvojila titulu, prvu u karijeri i to kao "laki luzer", i… »
Danilović: Nisam svesna šta sam uradila

Danilović: Nisam svesna šta sam uradila

Danas 30.07.2018
Olga Danilović ušla je danas u anale kao prva tenirska u istoriji koja je osvojila WTA turnir nakon što je u glavni žreb ušla kao „srećna gubitnica“ iz kvalifikacija, a posle pobede u finalu Moskve nad vršnjakinjom Anastasijom Potapovom rekla… »

Vesti dana »