Povezane vesti
Grabar Kitarović: Podrška širenju NATO, ali države da odluče
N1 Info 30.07.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da podržava širenje NATO u regionu, ali da svaka zemlja treba sama da odluči da li će pristupiti Alijansi. "Naravno, svaka zemlja treba sama da odluči i nikome od suseda nećemo govoriti 'Vi… »
Grabar Kitarović: Hrvatska podržava širenje NATO u regionu
Novi magazin 30.07.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da podržava širenje NATO u regionu, ali da svaka zemlja treba sama da odluči da li će pristupiti Alijansi. "Naravno, svaka zemlja treba sama da odluči i nikome od suseda nećemo govoriti 'Vi… »
Vesti dana »
![Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku](https://nstatic.net/263/38955263nlbktl.jpg)
Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku
Mondo pre 3 satajoš 8 povezanih
![Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji](https://nstatic.net/281/38954281hrlglg.jpg)
Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji
Danas pre 7 satijoš 2 povezane
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 4 satijoš 2 povezane